Wpis z mikrobloga

Zaraz nie wytrzymam ze śmiechu. Z technikum do mnie do roboty, przyszło dwóch uczniów na praktyki. Ogólnie mieli wywieźć palete zrobioną na magazyn. Lider do mnie, że mam im pomóc, bo jakiś problem mają. Podchodzę i pytam o co chodzi:
-W czym problem?
-No w paleciaku.
-Ale, że co?
-No paleciak nie działa, ten na tamtej linii też jak sprawdzaliśmy.
-A co się zepsuło?
-No nie podnosi się.
Kurna sprawdzam tego paleciaka, a te dwa ananasy nie ogarnęły, że od paleciaka się dźwignie opuszcza do dołu jak chcesz podnosić. Powiedziałem im o tym, troche się śmiejąc pod nosem. Ale to kurna nie wszystko. Pakowaliśmy żarówki na linii i każdą musiałeś sprawdzić wkręcając ją. Chłopak podchodzi, czy moge mu pomóc. No spoko. Mówi do mnie, że nie wkręcają się i żebym zobaczył. Ja patrze...a on wkręca w lewą stronę. Zapowiada się ciekawy dzień. Liczę, że mnie nie wezmą na inną linię. Ogólnie pierwszy dzień są u nas i od 6 tyle nawywijali. Jak coś jeszcze odpierdzielą to napisze. #przegryw #januszex #pracbaza #heheszki
  • 46
@prostyczlowiek123 Jezu wielce urazony wykopek, bo musiał poświęcić minute na pokazanie jak obsługiwać paleciaka. Bo to przecież najważniejsza wiedza w życiu praktykanta xD

Ja #!$%@?, skąd w was tyle braku empatii i zwykłej złośliwości? Nie można normalnie podejść, wytłumaczyć i odejść na luzie? No nie, Janusz z magazynu musi gdzieś pokazać swoją wyższość
@So_I_Scream: Przecież ja nie narzekam, że musiałem im pomóc. Zwyczajnie mnie śmieszy, że po jednodniowym szkoleniu nie ogarniają tak podstawowych rzeczy. Ps ja nie byłem złośliwy XD pomogłem im i pokazałem jak to zrobić, a to, że mnie to śmieszy wyraziłem we wpisie a nie na żywo.
@Shatter: Porównujesz okres miesięczny praktyk w technikum, który jest rozbity zazwyczaj na dwa okresy po 2 tygodnie z okresem praktyk zawodówki, który trwa zazwyczaj po kilka dni w tygodniu przez 3 lata?

Nigdzie nie napisałem, że zawodówka ma być "zbawieniem" jak to określiłeś, więc nie manipuluj tutaj.
Napisałem jedynie, że osoby wychodzące ze szkoły zawodowej zazwyczaj posiadają dużo większą wiedzę praktyczną a przynajmniej takie miałem założenie.