Wpis z mikrobloga

2241 + 1 = 2242

Tytuł: Killing Floor
Autor: Lee Child
Gatunek: kryminał, sensacja, thriller
Ocena: ★★★★★★★
ISBN: 9780553505405
Wydawnictwo: Bantam Books
Liczba stron: 523
Forma książki: e-book
Całkiem przyjemna książka do czytania której zachęcił mnie serial - moim zdaniem serial trochę lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Solidna książka kryminalna z końca lat 90. więc mamy bohatera posiadającego solidny plot armor, który radzi sobie z każdym problemem eliminując to co mu w danym momencie przeszkadza. Taki trochę Sherlock Holmes + Rambo XD
Książka, będąca pierwszą w cyklu, przedstawia historię byłego członka żandarmerii wojskowej Jacka Reachera, który zawędrował do małego miasta Margrave itd. mógłbym tu wstawić pastę o serwerowni, a i tak nikt by nie zauważył bo nikt tego nie czyta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wraz z rozwojem fabuły poznajemy tajemnice tego miasta, jego założycieli oraz fundacji pomagającej mieszkańcom.
Ogólnie polecam, dobra do czytania w wolnych chwilach, ale radzę nie oczekiwać cudów i książki zmieniającej życie czytelnika o 180 stopni. Niemniej, była to całkiem przyjemna rozrywka i za jakiś czas sprawdzę drugą część. Napisana jest też bardzo prostym językiem i śmiało mogę ją polecić osobom, które chciałyby przeczytać jakąś współczesną książkę w języku #angielski.

Nigdy nie wiem, czy dawać polskie czy oryginalne tytuły w przypadku książek czytanych w innym języku niż polski. Zapomniałem w ogóle o istnieniu tego tagu i trochę głupio byłoby dodawać książki, które czytałem w ostatnich miesiącach (,)

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

#bookmeter #kryminalbookmeter #sensacjabookmeter #thrillerbookmeter
KaiserBrotchen - 2241 + 1 = 2242

Tytuł: Killing Floor
Autor: Lee Child
Gatunek: ...

źródło: comment_1663108756tRIkiZc8VbR5c1qRQzXGpm.jpg

Pobierz
  • 11
Informacje nt. książki z tagu #bookmeter:

Średnia ocena z Wykopu: ★★★★★★★ (7.0 / 10) (1 recenzji)
Następne podsumowanie tagu: 2022-10-01 00:00 tag z historią podsumowań »
Kategoria książki: inne
Liczba stron książki: 538

Jesteś pierwszym recenzentem tej książki tutaj :)

Podobne książki:
1\. Superinteligencja. Scenariusze, strategie, zagrożenia (Nick ... - najnowsza recenzja usera haussbrandt ★★★★★ (10.0 / 10) - Wpis »
2\. Czerwone Gardło (Jo Nesbo)
3\. Mroczny