Barcelona grała naprawdę dobrze tak do 55 minuty,potem złe krycie w rożnym i wylew w obronie i zrobiło się 2-0,ale mnie ten wynik jakoś nie smuci drużyna gdzie trzonem obrony jest doświadczony busi oraz 18 Gavi oraz 19 letni Pedri dominowała Niemców przez większość meczu na minus na pewno skrzydła oraz Robciu,brakowało po prostu skuteczności.Myśle że na camp nou Barca może na spokojnie ugrać 3 punkty.Jazda i sezonowcom wielki #!$%@? do dupy.
#mecz #fcbarcelona
Kriten33 - Barcelona grała naprawdę dobrze tak do 55 minuty,potem złe krycie w rożnym...

• 13
@Kriten33: No właśnie #!$%@? z przegraną, z kim jak z kim, ale z Bayernem na wyjeździe mogli sobie na to pozwolić, liczy się to, że ta gra serio nieźle wyglądała i jakby skuteczność była lepsza to byłoby git
@Kriten33: Nie wiem na ile to kwestia skuteczności, a na ile jakości obrony jednego i drugiego zespołu. Jedni i drudzy mieli okazje, które często sami maścili, ale obrona Bayernu sprawiała wrażenie pewniejszej.
No właśnie #!$%@? z przegraną, z kim jak z kim, ale z Bayernem na wyjeździe mogli sobie na to pozwolić,

@krzysiek944: dlaczego mogli pozwolić? Barca to najlepsza drużyna i powinna wszystko wygrywać a Robert z 4 bramki powinien strzelić