Wpis z mikrobloga

Zawsze twierdziłem że Rosja nie użyje atomu, z bardzo prostego powodu:

-Jeśli nie użyją atomu, to wyjdzie na moje i będę mógł mówić że zawsze miałem rację
-Jeśli użyją atomu to najpewniej dojdzie to atomowej eskalacji na globalną skalę i wszyscy umrzemy, więc nikt nie będzie w stanie mi powiedzieć że się myliłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #ukraina #rosja #heheszki
Vanderbright - Zawsze twierdziłem że Rosja nie użyje atomu, z bardzo prostego powodu:...

źródło: comment_1663080066rugsWgbqqzw7dSe6W4oVvk.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Sosabowski: tylko że jest dosłownie taka sama szansa że istnieje bóg który nagradza wierzących a potępia niewierzących jak istnienie boga który nagradza niewierzących i #!$%@? wierzących xD
  • Odpowiedz
tylko że jest dosłownie taka sama szansa że istnieje bóg który nagradza wierzących a potępia niewierzących jak istnienie boga który nagradza niewierzących i #!$%@? wierzących xD


@CamusVevo: Albo istnieje jeszcze opcja w której Bóg istnieje ale po śmierci człowiek i tak zostaje zdezintegrowany, niezależnie od przebiegu życia.
  • Odpowiedz
Odkryłeś tajemnice win-win wierzących. Szczególnie tych w życie pozagrobowe czy niebo.


@Sosabowski: Ale wierzących w co? xD
1. religii jest wiele, są wzajemnie sprzeczne. Atomowa zagłada jest jedna.
2. atomowa zagłada jest realna, bo bomby istnieją. Religie to wymysły, równie dobrze mogę teraz wyobrazić sobie jednorożca karzącego 5 minut dziennie dłubać w nosie, a jak nie to piekło. Zaczniesz dłubać w nosie na wszelki wypadek?
  • Odpowiedz
@Sosabowski: Akurat to jest sytuacja lose-lose wierzących. Zostają rozegrani pustą obietnicą. Pozbawieni życia za życia. Tracą wszystko co mają, w zamian za nic. Zyskują jedynie przywódcy religijni, którzy mają niewolników, którzy są im tępo poddani i ulegli. To daje duże możliwości wykorzystywania ludzi, zawsze dawało. Służy wyłącznie do tego.
  • Odpowiedz
@Vanderbright: w światku finansowym jest żart, że jeżeli akcje spadają z obawy przed konfliktem atomowym, to należy kupować.

Jeśli wojna atomowa nie nastąpi, to rynki odbiją i zarobisz kasę.
Jeśli wojna atomowa nastąpi, to te akcje i forsa i tak nie będzie już miała znaczenia.
  • Odpowiedz