Wpis z mikrobloga

Niemcy w tym momencie sa skresleni. Wychodzi z nich falsz, wezowe wyrachowanie, kompletne wyzucie z moralnosci.
Ale zeby bylo tego malo, jak juz jasno widac ze UA #!$%@? po dupie ruSSkich, to teraz oni beda udawac wielkiego sojusznika i obiecywac zlote Leopardy.
Najbardziej zdradziecki i dwulicowy kraj w EU. I to na nich trzeba teraz najbardziej uwazac.
Dont czeńdz maj maind.
HaTfu!!
#ukraina #wojna #niemcy
  • 37
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Jacy wy jesteście tępi to ja nie XD

Tak, USA się wypnie na swojego głównego partnera biznesowego w Europie i postawi wszystko na Polskę. W obliczu nadciągającego kryzysu stworzy nowy plan Marshalla i wpompuje miliardy dolarów w kraj z takim szambem politycznym, gdzie ich ambasador musiał interweniować bo Kaczafi uznał, że tylko z TVP leci dobry przekaz i który nie ma żadnych partnerów w Unii bo ich dotyczasowy crush poszedł
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Brawo, skupiłeś się na najmniejszej części odpowiedzi XD

No zbudowali NS2 i co zrobiło USA? XD

Wsparcie Ukrainy to nie jest żadna konieczność dla niemiec bo Ukraina nie jest w NATO. Zwyczajnie XD Sam jestem zdania, że powinni pomagać, ale suchy fakt jest taki, że jak nie chcą to nie muszą.

BTW nie jestem na bieżąco z cyframi, ale z tego co pamiętam to Francja czy Włochy dały znacznie mniej