Wpis z mikrobloga

Jakiś telefon #xiaomi wzion i wybuch ( ͡º ͜ʖ͡º) i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie kobieta, która zmarła w skutek tego wybuchu. Ale na tagu cisza jak makiem zasiał.
Gdyby to był jakiś #apple #iphone to ściek gówna na głównej przeciążyłby serwery wykopu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 8
  • Odpowiedz
@MrBoston: te tagi to jak rozumiem hobbyistycznie, a nie w celu wywolanoa gownobirzy co?

Na wykopie byl wpis o tym fakcie prowdzacy do telepolis. Lektura artykulu, spowodowala u mnie ze sceptycznie podchodze do tego info.

Indyjski youtber, ciotka, na dowod raptem 3 zdjecia dwa telefonu i jedno zakrwawionej kobiety. Lakoniczne komunikaty i gowno podsumowanie sprawy od samego youtubera.

Bylbym ostrozny w formulowaniu jakichkolwiek zarzutow w strone xiaomi, na bazie tego co
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: bo, panie ignorant, najwiecej szama zawsze się wylewa na Apple, jak pokazali światu wyspę z dwoma aparatami to kpin i porównań do kuchenek gazowych bys nie zliczył, ale jak chwilę później samaungi i inne ksiałomi robili po 5-6 aparatów na wyspie, to już dupa cichutko xD
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: cena: Apple #!$%@?, telefony takie drogie, burżuje dla szpanu kupują!!! Samsung wypuścił flagowa za dychę: cichuteńko xD
Z usunięciem Jacka i ładowarek z pudełka było to samo.
Apple jest po prostu idealnym obiektem wyszydzania dla wykopków którzy najczęściej nie mieli w ręce nic powyżej Galaxy s5 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@MrBoston: mistrzu, ale co to ma do rzeczy.

Brzmisz troche jak syndrom oblezonej twierdzi, apple mi #!$%@? szkaluja.

Jak xiaomi mi5 sie gielo u jednego youtubera, to serwery wykopu malo nie #!$%@? w kosmos od ilosci wpisow.
Jak splonelo w keszeni tez bylo sporo w temacie.

Samsung tez mial swoje momenty chwaly.

Kazdy ma #!$%@?, bo takie rzeczy sie zdarzaja i tyle.

Natomiast problemem tego typu hejtu jest to, ze apple
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Apple jest kreowane na super hi-endowy sprzęt głównie przez jego hejterów i samą firmę Apple która nieraz #!$%@? jak potrzaskana. Racja, mają swoje momenty chwały ale zazwyczaj komentarze mają wydźwięk: „No #!$%@?, ale coś tam…” a w przypadku Apple to 99% brzmi „hahah xDDdDddD oneone srajfon za tyle piniendzy nie ma blutut, fanboje pedały w rurkach sprzedajom nerkę żeby mieć japko, o boże xDDdD one one ”
To są te
  • Odpowiedz