Wpis z mikrobloga

@BigSW: już śpieszę z odpowiedzią - bez danych mogę Cię ze 100% pewnością zapewnić, że są tacy, którzy dali, i są tacy, którzy nie dali. Ukraińcy to, wbrew obiegowym opiniom, szczególnie głoszonym przez konfederatów, to nie rój owadów albo zbiór awatarów jednego umysłu. Są wśród nich ludzie dobrzy i ludzie źli, ludzie uczciwi i oszuści, ludzie szczodrzy i chciwi egoiści. Pewnie więc trafi się i taki, który ma drogi samochód, ale
@RaghNaarRoog: jasne, brak danych nic nie znaczy ale sklania do twierdzenia ze takich sytuacji jest po prostu na tyle malo ze nie warto o tym wspominac. Wystarczy zerknac na zbiorki na zrzutce, chociazby ta dot. zakupu bayraktara. Niestety nie mozna podejrzec niektorych nazw wplacajacych(wiele jest ukrytych), ale dla tych gdzie widac nazwiska to wiekszosc osob to polacy. Oczywiscie moga byc zbiorki przeprowadzane w inny sposob ale ciezko cos takiego znalezc. Na
nie widze zadnych danych dot. zwyklych ale bogatszych ukraincow ktorych bylo stac uciec z majatkiem na zachod.


@BigSW: To że ty czegoś nie widzisz, nie znaczy że to nie istnieje. Na samym wykopie były informacje o zrzutkach ukraińskich na drony czy też zwykle wyposażenie dla armii typu kamizelki, hełmy, bandaże, noktowizory, celowniki itp. Znam jednego Ukraińca, który pracuje w Polsce jako inżynier i ma cały jego wolny czas to kupowanie używanych
A mieszkaac będą w specjalnych barakach, w końcu u nich jest wojna więc wystarczy że deszcz na głowę nie pada.


@realizta: Ty się śmiejesz, a ja serio czytałem komentarze na początku wojny w stylu: "ha! to są uchodżcy? Prawdziwi uchodźcy to nic nie mają, widziałem na zdjęciach z drugiej wojny światowej uchodźców z Kazachstanu!" xD
@ksaler: btw jakim cudem odpisałeś na mój komentarz? Dosłownie sekundę po dodaniu chciałem edytować bo miałem babola i #!$%@?, "nie możesz edytować". Myślałem że jakiś błąd wypoka więc usunęłem wpis.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ksaler: nie no wiadomo, te zrzutki są przecież bardzo legitne, biedacy bez polskiego drona za 100k i medycznego quada?xD za 70 tej wojny nie ugrają
@Frasad: Jestes takim samym manipulatorem jak PiS, Konfederacja i kamraci. Te wasze uogolnienia, ktore zawsse maja setki plusow i nic nie zwiazanego z prawda. Jak mozna wrzucac wszystkich do jednego worka. Populizm i puste hasla w narodzie widze zawsze na piedestale i jeszcze poklask dostajesz. PS Jedyna odp jakiej sie po tobie spodziewam to “nie zesraj sie”.