Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Mija już 21 rok jak mam wstręt do alkoholu. Wszyscy "kumple" jakich miałem przestali się praktycznie do mnie odzywać bo zawsze byłem jedynym trzeźwym na spotkaniach. Śmiechu warte że w dzisiejszych czasach żeby być cool i wpasować się do jakiegokolwiek towarzystwa musisz albo chlać albo palić albo ćpać. A najlepiej wszystko na raz. To ja już wolę być przegrywem w mojej piwnicy.
#przegryw
  • 8
@Bercikowsky:

Śmiechu warte że w dzisiejszych czasach żeby być cool i wpasować się do jakiegokolwiek towarzystwa musisz albo chlać albo palić albo ćpać.


Nie musisz miras, ale też nie możesz być smutnym i nudnym czopakiem, kiedy wszyscy dookoła sie bawią.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mr_3nKi_: jak przez zabawę rozumiesz napierniczenie się jak Messerschmitt to ja dziękuję postoje, przecież na tych spotkaniach rozmawiałem z kim mogłem i zawsze w momencie "to ty nie pijesz z nami?" kończyła się rozmowa
no na pewno chlanie pomaga wpasować się do towarzystwa, ale znalezienie ludzi, którym nie przeszkadza to, że nie pijesz, nie jest niemożliwe

też nie piję i nie potrzebuję ludzi, którzy uważają, że to coś złego, że nie przepadam za alkoholem
zresztą to strasznie dziwne jak ktoś ma lubić spędzać z Tobą czas tylko ze względu na to, że z nim pijesz XD
z czasem pewnie trafisz na ludzi, którzy docenią Twoje towarzystwo
jak przez zabawę rozumiesz napierniczenie się jak Messerschmitt to ja dziękuję postoje


@Bercikowsky: No nie. Nikt ci nie każe pić do zgonu i nawet nie powinieneś tak robić.

przecież na tych spotkaniach rozmawiałem z kim mogłem i zawsze w momencie "to ty nie pijesz z nami?" kończyła się rozmowa


Nie pijesz nawet jednego piwa smakowego 3%? No wiesz, trochę luzu, na spokojnie. Niech oni chleją wóde, a ty pij sobie kulturalnie.
problem jest taki że ja nie mogę pić, po prostu jak czuję chociaż odrobinę alkoholu robi mi się nie dobrze, a piwo jakiekolwiek mi kompletnie nie smakuje


@Bercikowsky: Ja na przykład nie pije wódki - nie lubie. A co do piwa, to na 100% znalazłbyś takie, które by ci pasowało. Tych piw jest w cholere.

Ehh, po prostu grzeczny z ciebie czopak ¯\_(ツ)_/¯