Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@wicherq nie jara mnie, ale pasują do siebie, podoba mi się przedstawiona między nimi chemia na ekranie, chociażby jak mówią do siebie po valyriańsku, żeby nadac scenie nieco intymności
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@wicherq xDDD Znalazł się obrońca moralności co zabrania podziwiać dwójkę aktorów na ekranie, i w #!$%@? z tym, że to kazirodztwo, to nie moja rodzina ani twoja, co mnie to obchodzi. A on i ona się lubią/kochają bo widzą w sobie dwie części tej samej monety, on ją wspiera i zawsze będzie stać u boku niej. Tak samo ona u jego boku.
Raczej zapytaj się Martina czy podoba mu się kazirodztwo skoro
  • Odpowiedz
@Filippa ogólnie wyglądają tak bo taka mają charakteryzacje. Targeryanie mieszali się między sobą, nie jest to żadną tajemnicą. Ale uważam, że jeśli ktoś nie poczuł obrzydzenia podczas sceny w burdelu to ma niezłe #!$%@? we łbie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wicherq nie, nie i nie xD
Ich mieszanie się nie miało związku z wyglądem, to nie nasze realia, jedyna dziedziczna cecha bylo czasem szaleństwo.
Oni nie sa z tego kontynentu, sa najeźdźcami z południa, maja bardziej egzotyczna urode gdzie widać ukryty targaryenski pierwiastek.
Nie poczulam obrzydzenia w tej scenie bo niby czemu? Wręcz przeciwnie, kibicuje im ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obrzydzenie to czulam gdy widzialam nagiego viserysa xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@wicherq myślę, że w ich realiach można nazwać pewna normalnością, intymność siostrzenicy z wujkiem, natomiast chore to już było proponowanie ruchania 12 latek królowi, ruchanie sie Jaimiego z wlasna siostra i ruchanie własnych corek przez waldera freya, pewnie dlatego nie odczuwalam większego obrzydzenia xD
  • Odpowiedz
  • 0
@wicherq @Filippa właśnie tutaj często występuje hipokryzja. Cersei i Jaime ble, ale Aegon Zdobywca mający za żony 2 siostry, czy inni Targaryenowie już spoko, bo wiecie tacy nowocześni i tradycje trzeba pielęgnować xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Tratak w sensie jeśli chodzi o mnie to miałam na myśli że po takich mocnych rzeczach typu ruchanie córek itd, całkiem za normalne moge uznać relacje wujka i siostrzenicy xD
  • Odpowiedz