Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do wykopków w #zwiazek
Jak poradziliście sobie z całkowitą zmianą wizualną partnera, mówiąc wprost - z przytyciem?

Czuje się jak gówno, ale to silniejsze ode mnie. Mam żonę, która kiedyś była szczupła i pasowałą do mojego typu. Nigdy nie uprawiała zbyt dużo sportu ale z racji pracy i przemiany materii - nigdy nie tyła.
10 lat związku, nic się nie pozmieniało aż pojawiło się dziecko. Pierwsza ciąża przeszła ok, większych zmian nie było (chociaż troszkę przytyła). Druga jednak zmieniła sytuacje diametralnie i po prostu jest gruba :/

Od porodu minęło już 6 miesięcy, ona zdaje sobie z tego sprawę, ale wciąż zasłania się 'to przez ciąże, nic z tym zrobić nie mogę'. Problem w tym, że nie próbuje sytuacji zmienić, wciąz je dużo słodyczy, chipsów itp (zawsze tak miała) , nie uprawia sportów tylko zwala wszystko na ciąże.

Jako małżeństwo jesteśmy szczęśliwi, kocham ją ale fizycznie po prostu mnie odpycha :/ Nic z tym nie poradzę - jej aktualna sylwetka to zupełnie nie mój typ.

Czy jestem draniem? Jak jej dać to do zrozumienia?

PS
Zanim ktoś mi wytknie, sam o siebie dbam, biegam, chodze na siłownię, nie mam tatusiowego brzuszka.

#gownowpis #malzenstwo #pytanei #kiciochpyta #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #631f1f34a08746cacf447638
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 4
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: typie po 10 latach małżeństwa, z dwójką dzieci, nie potrafisz szczerze z nią porozmawiać? Od razu mówię, że jest jeszcze taka kwestia do przemyślenia, czy nie powinieneś zacząć się przygotowywać jakoś mentalnie do tego, że ona się zestarzeje, bo schudnąć może, ale na pewno nie da rady odmłodnieć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: a nie możesz jej zabrać na randkę w jakieś miejsce, w którym spali kilka niepotrzebnych kalorii, a później powiedzieć kilku komplementów, że wygląda seksownie podczas wysiłku fizycznego? Może to ją zmotywuje do jakichś treningów.
  • Odpowiedz