Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drippinsauce: takie wyszkolenie że nawet ja co jedyne obycie z bronią to cs widzę że nagrywający to debil strzelający prawie przez plecy kompana. Obstawienie też zajebiste w 4 stoją na przestrzeni paru m2 .
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
jaja jak melony. Jako newbie parę razy grałem w paintballa i wiem z czym się liczy takie bieganie po lesie. W najgorszym przypadku kulka paintballowa w jaja.


A ci se biegają, bez stresu, gdzie jedna kulka ich zmiecie z planszy na amen.


@Klopsztanga: głupota to nie jaja. U nich pewnie też monotonia i przyzwyczajenie oraz fakt, że pewnie siedzieli tam dłużej, więc wiedzieli, że niczego poza samochodem tam nie ma. Niemniej
@Sisal: latwo sie ocenia na siedząco. Jak człowiek zdyszany, adrenalina buzuje, to zupełnie inaczej sie dziala. W takiej akcji zawsze jest sie najgorszą wersją siebie z treningu
Oni chyba nie powinni udostępniać takich nagrać w którym ich żołnierze operują bez oznaczeń na mundurach. Takie "zielone ludziki" są zakazane przez jakieś konwencje. A Ukraińcom zależy na dobrej opinii na arenie międzynarodowej, później Ławrow będzie pokazywał dowody łamania prawa wojennego w ONZ a kraje które siedzą na płocie typu Indie będą przytakiwać.
Wiadomo że Ruscy to już wszystkie możliwe konwencje złamały jednak Ukraina musi wciąż udawać że gra według zasad.
@GniewnyOsz: Ja nie kwestionuje tego czy ktoś jest to w stanie dostrzec bo oczywiście że jest to mało prawdopodobne, bardziej chodziło mi o to czy takie coś przypadkiem nie jest "nielegalne". Skoro wszędzie słyszymy jak to Ukraińcom zależy by wyglądało że oni nie łamią żadnych praw wojennych, nic więcej.