Wpis z mikrobloga

Od dwóch tygodni próbuję wynająć z różową kawalerkę. Wszystko spoko, rozmowa z właścicielem, mówię, że spoko zarabiam i moge pokazać zaświadczenie o zarobkach, jesteśmy spokojni etc. Gadamy przez dłuższy czas o sytuacji geopolitycznej w kraju i ostatecznie właściciel mówi, że da znać za kilka dni kogo wybrał. Problem jest taki, że nigdy nie dzwonią. Już nie wiem co robie nie tak.
#wynajem
  • 121
@krypciak1: może inni proponują więcej XD 3 lata temu jak wynajmowałem z różowa kawalerkę, właścicielka miała umówionych kilka ludzi. My byliśmy jako pierwsi i powiedziała, ze zrobiliśmy dobre wrażenie, ale chce być fer wobec innych i zadzwoni jutro. No i zadzwoniła, ze jakaś baba jej proponowała nawet 500 zł więcej, bo chciala sobie salon kosmetyczny zrobić w mieszkaniu XD Mieszkanie świeżo po remoncie, cena w ogłoszeniu to było 1000 zł +
@krypciak1: no najwyraźniej jak wszystko się kończy na rozmowie to znaczy, że coś w tej rozmowie jest nie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cieszę się, że mogłem pomóc!:)

Najlepiej mówić i tematach neutralnych albo pożartować- polityka "no jest jak jest trzeba żyć i sobie radzić w tej sytuacji jaka ona by nie była" i spytać jak tam poprzedni najmujący i czy można wbić gwóźdź w ścianę i
@krypciak1: ta sama bajka- 3 tyg szukania bo ogłoszenia #!$%@?ły w mig. Myk był taki zeby byc pierwszym ogladajacym i jeden chłop nas wrzucił na listę przed wszystkich bo chyba usłyszał pierwszy raz niewschodni język w słuchawie xD
Patologia na tym rynku. Castingi, licytacje od ustalonej ceny, dziesiątki Ukrów chetnych na wynajem a to w #!$%@? cenach. Kawalerki po 3k w wawie to juz ostre #!$%@? z poplątaniem
Gadamy przez dłuższy czas o sytuacji geopolitycznej w kraju


@krypciak1: wyczuwam wyborcę konfederacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodatkowo wczoraj na tagu przegryw, a dziś już z różową. Że wam się chce takie zarzutki wymyślać xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krypciak1: do tego możesz być odbierany jako upierdliwy gość, który będzie męczył bulę o wszystko. No ale nie ma co #!$%@? sytuacja jeżeli doszło do tego, że ktoś robi casting aby wynająć mieszkanie. Też bym nie chciał wynajmować jakimś freakom ale jeżeli ktoś jest normalny i szukają kto lepszy to już #!$%@? sytuacja na rynku. Sam szukałem niedawno i współczuję.