Wpis z mikrobloga

Jutro dowiemy się czy #bettercallsaul zostanie w końcu doceniony przez sędziów nagród Emmy. Przez ponad 7 lat serial nie zdobył uznania i jedynie był nominowany jednak nigdy nie wygrał. Serial był nominowany 147 razy do różnych nagród i ani Bob Odenkirk tytułowy Saul nie został doceniony, ani postać Mike czy też persona Kim. Pomimo że serial zdobył gigantyczną popularność co potwierdza wynik ponad 2,7 mil widzów przed telewizorami podczas finału. Żebyście mieli pojęcie, to tak jakby cała populacji Litwy siedziała przed telewizorem i to tylko na kanale AMC, a mamy jeszcze netflixa. Wysokie oceny zarówno krytyków jak i widzów nigdy nie zostały zauważone. Jednak jest szansa na wygranie jak wiemy sędziowie emmy lubią wybierać produkcję które się po prostu skończyły. Pomimo że przez te wszystkie lata better call saul w porównaniu do #breakingbad miał godnych przeciwników w postaci Gry o tron, Succession, The crown i kilku innych. Jeżeli nie uda się w tym roku zawsze jest szansa za rok ale co jak co better call saul zasługuję na tą nagrodę. #emmy2022
P.S.
Breaking bad zdobył 2 Emmy, również nie jedną otrzymał Bryan Cranston jak i Aaron paul, skyler - Anna Gun również otrzymała
  • 7
@lubiep nie ma sie czemu dziwić. Dla mnie ten serial jest po prostu słaby, bez tempa i co by nie ukrywać nudny. Ja odpadlem dawno temu, chyba po drugim albo trzecim sezonie i gdyby ktos mnie teraz zapytał o czym byl ten serial to ciężko by mi bylo coś powiedzieć.
@Castellano

@Blondas: ale kto pytał?


No na pewno nie ty. Jesli chodzi o oceny na poważnych portalach filmowych to widziałem dużo wysoko ocenianych gniotów ktorym nie dalbym nawet oceny 2, a które mają oceny po 7 czy 8. Na szczęście nie dają oscarow czy palm za to że film zrobił ocene 9,9/10 wśród użytkowników jakiegoś serwisu. A że mial nominacje to co z tego, jak nie dostał nagrody.
Takie jest moje