Wpis z mikrobloga

Cześć, pierwsze 29 tygodni minoxidilu na głowę za mną.

Przesyłam update 33 tygodni po przeszczepie w Turcji (clincana, 3.2k graftów, 20lvl, 3k euro)

Jak się czuję?

-z przodu z dnia na dzień coraz gęściej
a odnośnie zdrowia:
-ciężko powiedzieć jak z efektami ubocznymi, bo testuję na sobie kilka rzeczy na raz i nie wiem co od czego
-przez jakiś czas czułem lekko pogorszony wzrok, wrócił do normy.
-problemy z koncentracją.. już dużo lepiej.
-rozdrażnienie.. już dużo mniej.
-mgła mózgowa... brak już.
-krótki oddech... medytacja pomogła.
-stany depresyjne... czasami/rzadko

Co robię, aby był jeszcze lepszy efekt i w przyszłości cieszył się normalnymi włosami?

-masuję głowę 2x10min dziennie
-alocutan forte/loxon 5% 2x dziennie na koronę głowy od 28 tygodni
-finaster 1.25mg co drugi dzień
-1.5-2mm mikroigłowanie co sobotę wieczorem, wtedy nie nakładam minoxa ani na brodę ani na włosy, bo twarz też co sobotę igłuję xD

Co suplementuję? (stricte na włosy)

-aktualnie tylko finaster (finasteryd) 1.25mg co 2 dzień.
-minox 2x dziennie.

W razie pytań lub porad jestem całkowicie otwarty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więcej fot w komentarzach.

Obserwuj hasztag ##!$%@? , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, Wasz s0ngo.

#lysienie #looksmaxing #przeszczep #minoxidil #finasteryd
Pobierz s0ngo_ - Cześć, pierwsze 29 tygodni minoxidilu na głowę za mną. 

Przesyłam update 33...
źródło: comment_1662926057407I6LnI7b92d4TuNnK8Uv.jpg
  • 36
Sorki za słaba jakość , ale musiałem wziąć zdjęcia z pozowania do podsumowano sylwetki ponieważ foty typowo pod ten post mi się podsuwały nie wiem jakim cudem :)))
@s0ngo_: Hej byłem w klinice u trychologa dokładnie wybadać stan skóry głowy oraz i same włosy , potwierdziło się że mam łysienie androgenowe , lvl 22 jak na razie włosy na koronie nie wypadają jest gęsto i włos tam jest silny , niestety zakola już są aczkolwiek niezle da się je jeszcze ukryć , moje pytanie do ciebie mianowicie skarbonka na przeszczep już założona i myślę że w przeciągu roku ,
Pobierz kkamilookk - @s0ngo_: Hej byłem w klinice u trychologa dokładnie wybadać stan skóry g...
źródło: comment_16631358611D7TlYmI6355q9mHfRAXvg.jpg
@kkamilookk: ale Cię na siano jebią kolego :/. To wszystko i tak sprowadza się do finasterydu minoxa i mikroiglowania + ewentualnie jak masz hajs to szampon, który podam 25ego września (zostawiłem go w domu a jestem na wyjeździe).

Minoxa jeśli nie ma teraz tragedii brałbym po przeszczepie jak już, teraz tylko Fin i mikroiglowanie i essa będzie dobrze :).
@kkamilookk: Jeżeli chodzi o samą koronę, to nie masz tam łysienia, widać dobrą gęstość. Ten rzadszy punkt, to tzw. wir - włosy w tym miejscu rosną w taki wirowy sposób, dlatego wyglądają na rzadsze, wielu myli to z łysieniem.

W tym video jest to omówione : https://www.youtube.com/watch?v=OGOeJoD72HY

I tak, nieźle tam Cię naciągają u tego trychologa i wciskają jakiś dziwny bloker DHT, co się bierze 3 tabletki dziennie XD Wystarczy jedna
@okrim: @s0ngo_: Panowie czyli ogólnie polecacie jedynie finasteryd i ciągnąć przez rok/dwa aż do przeszczepu i potem po dołożyć fina + minoxidil ? Jak to jest z tym finem trzeba go stosować zawsze , nie ma potem tak że jak go odłożę to zaczną jeszcze bardziej agresywnie mi wypadać włosy? Tak mnie niektórzy nastraszyli na te leki że serio już nie wiem co myśleć...

Ewentualnie oprócz fina dołożyć coś do
Pobierz kkamilookk - @okrim: @s0ngo_: Panowie czyli ogólnie polecacie jedynie finasteryd i ci...
źródło: comment_1663260302DA8caYu4gmc4pw6NX9xEGL.jpg
@kkamilookk: Finasteryd co najmniej 1 rok do przeszczepu, żeby zahamować miniaturyzację,wzmocnić włosy i tym samym ograniczyć ryzyko shock lossu (czyli utraty sasiadujących włosów na skutek przeszczepu), tak zalecają najlepsze kliniki. Podczas tego roku, robisz dobry research na temat klinik przeszczepu włosów, polecam do tego forum https://www.hairrestorationnetwork.com/. Nie polecam żałować na to kasy, oszczędzać i nie rób przeszczepu w Polsce, bo tutaj jest słaby poziom.

Tak, finasteryd to zobowiązanie na lata, są
Pobierz okrim - @kkamilookk: Finasteryd co najmniej 1 rok do przeszczepu, żeby zahamować mini...
źródło: comment_1663263604kVWdsmP1CM28KBGmKfDZGN.jpg
@kkamilookk: Podpinam się pod słowa @okrim
Nie ma co się bac Fina, zrób tak jak kolega wyzej napisał:
Fin już od teraz aż do momentu jak będziesz mieć hajs na przeszczep (w tym czasie research kliniki) a później zobaczysz czy jeszcze minoxem będziesz boostowal efekt :) (minox to tez stosowanie go codziennie przez x czasu w którym bedziesz chciał mieć włosy, także lepiej to przemyśleć)