Wpis z mikrobloga

@PortalZeSmiesznymiObrazkami: Może trochę Devil My Cry? Jest sporo części, można spokojnie grać w najnowszą nie znając uniwersum (ja nie znałem i fajnie mi się grało).
Do tego ewentualnie Darksiders, aczkolwiek mi nie podeszły. No i może ten PC God of War się łapie, ale tutaj strzelam bo nie grałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Amenotejiikara: w Batmanach był trochę mniej, ale w spidermanie na pewno nie ma spamowania dwóch przycisków. Samych zabawek jest kilka do tego ataków na ziemi czy w powietrzu jest po kilka/kilkanaście.

Przegrałem z 5h wieczorem wczoraj w valhalle zygac się chce bo walka to lekki/ciężki atak łuk i dodge/parry i non stop bieganie maratony żeby questy ruszyć.

@razzor91: zobaczę DMC5 ale chyba mnie te klimaty azjatyckie nie przekonają
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: ja bym sobie chociaż zobaczyl na yt co się działo wcześniej przed DMC5. Ja tak zrobiłem i potem żałowałem że nie przeszedłem poprzednich części, tak więc zabrałem się i za nie. 3 4 i 5 zajebiste, 1 to już drewno ale na yt można ogarnąć a 2 średnio się ma do pozostałej historii i gameplayowo według wielu odstaje dlatego tego nie ruszałem. W 3 gameplay baardzo już przypomina 5 tylko
  • Odpowiedz