Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o nowej płycie Sokoła i Marysi "Czarna Biała Magia" ?

Chodzi mi o jakieś rozsądne wypowiedzi, przemyślenia itp. Ja przesłuchałem dwa, trzy razy i powiem tak: Da się tego posłuchać, ale raczej nigdy sam z siebie nie odpalę, bo to jest poezja śpiewana. Fajna, bo dośc szczera i w mocnych słowach, no ale poezja śpiewana. Sokół już trochę dziadunio w rapie i robi rzeczy nowe, ale nie za bardzo dające się słuchać dla rozrywki.

IMO gdyby to wydali w formie książki-albumu muzycznego i pojechali na fejmie rodzinnym Sokoła (bo to przecież prawnuk Wyspiańskiego) to kupiłoby to pewnie jeszcze więcej ludzi, również z nierapowego środowiska.

#muzyka #hiphop #rap #rapsy #sokolimarysiastarosta #poezja #poezjaspiewana
nodikv - Co sądzicie o nowej płycie Sokoła i Marysi "Czarna Biała Magia" ?



Chodzi ...
  • 9
@nodikv:Czysta Brudna Prawda była dla mnie rewelacyjna, Czarna Biała Magia jest dobra do przesłuchania i tyle, nie wracam do niej. I tłumaczenie Sokoła, że ta płyta "#!$%@? słabym ludziom mózg", jest bardzo wygodnym zabezpieczeniem z jego strony.
@filoff: No to mi nic nie '#!$%@?ła'. Po prostu przesłuchałem, przesłuchałem i uważam, że jest ładna i stosunkowo mądra, ale muzyczne to to jest słabo. CBP to tak dobra płyta, że nawet trafiła do mojej kolekcji.