Wpis z mikrobloga

Właśnie zamówiłem dwa chicken burgery z Bandit Burgers ul. Bobrowiecka 8 w #warszawa, a zamówienie zrealizowane było przez #glovo.
Oba burgery z kurczaka były całkowicie surowe**! Według mnie to ogromne niedopatrzenie, bo igra się tutaj ze zdrowiem klientów.
Nie wiem z tym fantem zrobić. Napisałem do glovo, zaraz wrzucę opinię na google, ale chciałbym przestrzec przez tą restauracją możliwie najwiekszą liczbę osób. Jakieś pomysły?

#kiciochpyta #afera #jedzenie #pysznepl
shavack - Właśnie zamówiłem dwa chicken burgery z Bandit Burgers ul. Bobrowiecka 8 w ...

źródło: comment_1662908696mFCEHTyBHLbVJ8ICe7DF8z.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@JakTamCoTam: Ja też zamówiłem od nich jedzenie tylko przez konkurencyjną aplikację i nie przysłali mi połowy zamówienia. Szybki kontakt przez bolta i w ciągu 5 minut dostałem zwrot za tą połowę. Co nie zmienia faktu, że mimo, że mój burger nie był surowy to jedzienie bardzo słabe, nie polecam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@shavack: jak złoży reklamacje na glovo ze zdjęciami to zwrócą siano za zamówienie, coś takiego jest nie do przyjęcia.
Opinie na google, szczególnie te ze zdjęciami mają zasięg.
  • Odpowiedz
@Leman123: Ta, zajebisty ten ich system zwrotów. Nie przywieźli mi zestawu maestro z Maka za około 30zł. Zaproponowali kod -5zł NA NASTĘPNE ZAMÓWIENIE XD
  • Odpowiedz