Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@annotate: Poleciałem do tego drugiego punktu nero, przy pociągach gdzie trupy skladowali. #!$%@? tam miałem poza kałachem, kuszą, pistoletem i molotovem. Ale na szczęście odblokowalem wcześniej skupienie i tak na raty wybiłem tę hordę. Sprawę ułatwiły te eksplodujące pojemniki ale z dziesięć minut mi to zajęło i że trzy razy prawie mnie ubili( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TheLizardKing: no to niezła robota. Ta horda jest chyba jedna z łatwiejszych/początkowych bo łatwo po cichu sporo zrobić. Dużo później w fabule jest już wprost zadanie rozwalenia hordy, ale wtedy masz lepszy sprzęt.

Niektóre bardzo ciężko ogarnąć po cichu, łatwiej poczekać na rozwinięcie postaci i napierdzielac z karabinu. Potem będziesz mógł łatwiej biegać strzelając, przeładowywać w biegu i będą bronie z większym magazynkiem.
@annotate: Wczoraj z godzinę czytałem opinie ludzi na meta/open critic itd. i miałem mocno mieszane uczucia ale zaryzykowałem, no i masz - druga w nocy a dopiero się skapnąłem, że już ta godzina. Jestem teraz w Hot Springs i już wiem, że o ile coś się w gierce totalnie nie zepsuje to ją chyba ukończę bo jest w pytę. Myślałem, że będzie mega monotonia a tu zaskoczenie bo jak na razie,
@TheLizardKing: Przeszedłem to grę i jest bardzo dobra. Chyba też jedyna gdzie możesz sprowadzić hordę zombie na obóz bandytów. Raz nawet zrobiłem to przez przypadek - horda usłyszała strzały i zaczęła atakować. Zdążyłem schować się w krzakach i tylko obserwowałęm jak bandyci ginęli jeden po drugim.