Wpis z mikrobloga

Ostatni odcinek Rodu smoka bardzo mi się podobał. Można co prawda ponarzekać na plot armor, ale ten niemal zawsze się w jakieś formie pojawia. To też serial Fantazy, więc można czasami przymknąć oko na to, że jeden typ powala z kilkunastu chłopa naraz. Co do osłabienia smoków to było to konieczne. Gdyby smoki były zbyt op, to praktycznie zabiłoby jakiekolwiek napięcie. Póki co oceniam serial na plus, i to zdecydowanie mocniej, niż LOTR.

#lotr #ringsofpower #got #houseofthedragon #seriale #graotron #gameofthrones #hbomax #hbo
Al-3_x - Ostatni odcinek Rodu smoka bardzo mi się podobał. Można co prawda ponarzekać...

źródło: comment_1662905697d8ikJJAhwpet04qbjNOGbn.jpg

Pobierz
  • 4
@Al-3_x:
-można też ponarzekać na debilność sceny bitwy,
-można też ponarzekać na brak logiki,
-można też ponarzekać na bezsensowność wprowadzenia crabfeedera, który ukazany na potężnego przeciwnika, zachowuje się jakby bez doświadczenia mimo 3 letniej wojny
ale przecież niemal w każdym odcinku gry o tron ostatnich sezonów mogliśmy się z tym spotkać, więc zawsze w jakiejś formie ten brak logiki występował i też występuje w tym serialu.
@Al-3_x: no nie wiem, może debilnością sceny bitwy można nazwać wyjście całej armii ze stopni na jednego daemona? braku logiki w 3 latach walk na stopniach, by zakończyć ją byle idiotycznym atakiem? dodaj do tego pojawiającą się z nikąd armię corlysa velaryona
@Castellano: Scena bitewna była słaba… ale nie miała aż takiego znaczenia, bo w książkach była ledwie wspomniana. Jako wygrana Daemona. Po prostu nie miała ona aż takiego fabularnego znaczenia, by trzeba było jakoś mocno się do niej doczepić w kontekście całości. Ja się póki co skupiam na bohaterach i intrygach na dworze, a te jak na razie mi się podobają.