Wpis z mikrobloga

@RobPill_RAWWW: I tak normiki będą gadać, że prawdziwy wzrost to 177 czy coś xD
Co z tego, że te badania to były robione chyba na początku lat 00 albo w połowie, gdzie jeszcze nie było wzrostaków z pokolenia późnych lat 90 i wczesnych 00. Oczywiście do tego badania brali manletów 160 z PRL i Mariuszów po 170 czy 180 maks.

Ja sam mam 176 i czuję się obecnie jak p--------y
  • Odpowiedz
@CalderX: 'podważać wszystko co naukowe, bo chłopski rozum ci tak podpowiada' No tak klasycznie Argumentum ad personam bo trzeba użyć swoich ubzduranych wniosków a poza tym nie podważam tych badań tylko moim zdaniem metoda uzyskania średniego wzrostu jest dość mało dokładna i wyniki mogą odbiegać od realnego stanu. Czy twoim zdaniem tak nie jest?
  • Odpowiedz
@Iserys7: Lepsze takie coś niż pi razy oko p---------e o szopenie wykopka, podważaj co chcesz, ale nie dziw się, że ktoś ufa nauce w pewien sposób, a nie coś neguje bez zapoznania się z samym badaniem XD
  • Odpowiedz
@CalderX: 'nie coś neguje bez zapoznania się z samym badaniem ' No ciekawe o kim teraz mowa, bo akurat ja zapoznałem się z tym badaniem dobrze, już dawno temu. 'podważaj co chcesz' ja nie podważam tych badań tylko najlepiej rzeczywistość odzwierciedlałyby pomiary wykonane na dużej grupie osób, a nie szacowania na podstawie trendów. Czego ty nie rozumiesz bo mam wrażenie, że cały czas wymijasz się z tym co ja piszę,
  • Odpowiedz
@Iserys7: "zbiorcza analiza 2181 badań populacyjnych z udziałem 65 milionów uczestników" to jest dla ciebie mała próba? No to dzwoń do Lanceta, że im zaczniesz manletów i wzrostlaków zwozić na własny rachunek, będziesz miał badania idealne, szkoda tylko, że rzeczywistość nie jest taka prosta. Jak się ktoś na siłę chce do czegoś d---------ć, to zawsze coś znajdzie, tak to wygląda w twoim przypadku, i choćbyś się zesrał Lancet > jakiś
  • Odpowiedz
@CalderX: XD
"zbiorcza analiza 2181 badań populacyjnych z udziałem 65 milionów uczestników"
Od 1985 do 2019 w 200 krajach, kobiet i mężczyzn xD
Ilu mężczyzn zmierzono w Polsce w 2019? Z jakich grup społecznych pochodzili badani? Jaka była metoda pomiaru ich wzrostu? Kiedyś czytałem podobne badanie i jako metoda pomiaru wpisane było self-estimated XD
Ja nie mówię ze średnia nastolatków teraz to nie jest 180 cośtam. Może są to nawet
  • Odpowiedz
' to jest dla ciebie mała próba?' Czy ty w ogóle chłopie czytasz o czym piszę? Mi nie chodzi o zbyt małą próbę tylko o metodę wykonania badań, ile ja mam ci to jeszcze razy powtarzać? Wyciągniesz jakiś tekst, który nie wiąże się z tym co napisałem i jesteś z siebie zadowolony, że odparłeś mój argument. 'Jak się ktoś na siłę chce do czegoś d---------ć, to zawsze coś znajdzie, tak to wygląda
  • Odpowiedz
@Iserys7: Daj spokój, jak bys rozmawiał z plaskoziamcami. Naciągają argumenty pod własne tezy jak wyglada świat. Bo przecież jak podskoczy to spdanie w tym samym miejscu, więc Ziemia sie nie kręci XD Jak na lancecie, rozumiesz na lancecie, jest kolorwa mapka z cyferkami i napisane 65 milionów badanych, to taka jest prawda i on ma racje, rozumiesz?
  • Odpowiedz
@Damian-mirko: Ostatnio dyskutowałem z jednym z użytkowników @Ignite , który pisał, że średnia 182 cm wśród młodych w Polsce to FAKT, jednak jak poprosiłem na linki do badań, które ten fakt stwierdzają to wysłał mi mapkę Lanceta a później się okazało, że nawet o tym badaniu nie poczytał, no bo on w nie wierzy i zakłada, że zostały dobrze przeprowadzone ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@Iserys7: No dokladnie XD A muzułmanie wierzą w tabun dziewic po śmierci. Nic sie od nich nie różnią. Ci ludzie to klasyczny przyklad efektu potwierdzenia - to co pasuje pod ich śmieszne teorie biorą za prawdy objawione i wyzywają Cie od chłopków jesli tylko celnie punktujesz niewygodne szczegóły w tych ich uświęconych badaniach i obnażasz prawdę, ze to oni sie posługują chłopskim rozumem i nawet nie wiedzą co przytaczają jako
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pesadelo: Wiem, ale jeszcze te kilka lat temu nie było takiego Armageddonu. Byli niżsi ode mnie, wyżsi, ale było dużo takich mojego wzrostu.

Teraz z kolei jest totalna lipa. Strach przy podstawówkach chodzić.
  • Odpowiedz
@Damian-mirko: Dane z WKU z chyba 2019 roku też pokazały, że średnia dla 19 Latków wynosi około 182cm, czyli zgadza się z w.w mapa, ale dla wykopkowego freethinkera to nie wystarczy, ty byś chciał 19292 badań przeprowadzonych przez zmartwychwstałego Einsteina, a i tak by ci się nie spodobały
  • Odpowiedz
@RobPill_RAWWW: Po prostu bezczelność w wykopkowym wydaniu, Lancet by nawet nie splunął na takich leszczy, ale oni muszą na siłę udowadniać, że lepiej wiedzą, a przytoczone badania c-----e i w ogóle nie takie jak trzeba, beka dożywotnia z elyty internetu.
  • Odpowiedz
@RobPill_RAWWW: Żeby poprzeć własne chore tezy wyciagniesz nawet z d--y badania których nie ma. WKU nigdy nie udostępniła takich informacji. I Ty innych nazywasz freethinkerami?
To w takim wypadku Ciebie i Twoje kółko wzajemnego spier.. mozna określić tylko jako shitthinkerów.
  • Odpowiedz