Wpis z mikrobloga

@Andr3v: No bo miał przebłysk jak ten dzieciak jechał pociągiem, sam, w towarowym wagonie. A wcześniej opowiadał, że sam tyle pamięta ze swojego dzieciństwa. A wcześniej Joe przespał się z matką tego małego(czyli jego samego?).
  • Odpowiedz
@anonim1133: No kurczę, a nie czułeś się jak umiejscowiony w samym środku akcji? :D

A tak na poważnie, to ta Operacja Argo z trailera wydaje się super. Czytam teraz komentarze o tym filmie i ludzie piszą, że super. Premiera: 30 listopada. Podobała Ci się zapowiedź filmu? Tylko uwaga, to aż dwie godziny siedzenia na tych strasznych foteliskach. :3
  • Odpowiedz
@austra: No nie powiem, też mnie zaciekawił ten trailer. A do tego na faktach autentycznych niby, a takie filmy zwykle są świetne.

No tak, byłem w środku, nawet rozglądać się mogłem na boki i widziałem co było! :D
  • Odpowiedz
@anonim1133: Skojarzyło mi się trochę z Operacją Samum, to też było oparte na faktach, tyle, że trochę pozmieniali, wiadomo. W każdym razie w rzeczywistości Polacy mieli wyciągnąć z Iraku Amerykańców, i mieli zrobić to bardzo konspiracyjnie, tak więc uchlali ich i wpakowali do busa jako budowlańców - z tego co pamiętam, bo możliwe, że coś przekręciłam. Ale Hollywood ma oczywiście większy rozmach i nie będą bawić się w żadnych budowlańców,
  • Odpowiedz