Wpis z mikrobloga

via Android
  • 3
@MisPalkis ile masz lat ? Bo postrzeganie świata 14 latka.

Co to znaczy wolny? W czym człowiek jest wolny? Muszę zaspakajać narzucone mi potrzeby. Poczytaj trochę o iluzji wolnej woli a potem szafuj stwierdzeniami
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@MisPalkis przeciwnicy niewolnictwa też niepotrzebnie lansowali swoje przekonania?

. Piszesz jak typowy więzień systemu: siedź cicho wykonuj rozkazy i umrzyj. Szkoda mi Ciebie
  • Odpowiedz
W zadadzie sie nudze i chce pokazac tylko bezsens mocnego lansowania swoich pogladow/przekonan


@MisPalkis: Słabo ci to idzie. Nawet nie odniosłeś się do kwestii tego, co powinniśmy zrobić, jeśli uważamy czyjeś poglądy za krzywdzące.
  • Odpowiedz
@galek: Nie mowie o wolnej woli, a o wolnosci, blisko, ale nie to samo. Jesli nie masz wyroku, to mozesz zrobic wszystko. Bedziesz musial poniesc konsekwencje, jesli bedzie to niezgodne z prawem, ale mozesz wszystko.
  • Odpowiedz
@galek: masz do tego pelne prawo, tak samo jak do pisania swoich wysrywow na wykopie pod tagiem regularnie, uwazajac sie za autorytet. Pozwole sobie jednak zauwazyc, ze slabo znosisz krytyke, jesli musisz sie odwowylac do wieku czy inteligencji swoich interlokutorow
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@MisPalkis to mi przykro że wdałem się w dyskusje z kimś kto na koniec nie podając żadnych argumentów pisze że zawsze można się powiesić i ogólnie to on ma rację bo tak uważa xD
  • Odpowiedz