Wpis z mikrobloga

@aka-mikado: Ona najpierw zdradziła swojego narzeczonego, potem pojechała na kurs, który nie zdała. Gdy była już z Jimem, to pojechali na ślub swego byłego narzeczonego, który po rozstaniu z nią się rozwinął. Na koniec tego, nie hamowała Jima w temacie rozwoju, choć on sam jej pozwolił na wyjazd do Nowego Yorku, który jak wyżej wspomniałem okazał się jej porażką.
Poza tym to, ta postać jest tylko takim dodatkiem do Jima i
Na koniec tego, nie hamowała Jima w temacie rozwoju, choć on sam jej pozwolił na wyjazd do Nowego Yorku, który jak wyżej wspomniałem okazał się jej porażką.


@PonyBoy: no to temat wałkowany tysiące razy, ale nadal nie rozumiem, dlaczego ludzie tak mocno porównują wyjazd do NY jak byli ze sobą od 5 minut i chyba nawet razem nie mieszkali do jego sytuacji, gdzie w zasadzie zostawił ją z dwójką malutkich dzieci
@Constantine: Różnica między nią a Jimem była taka, że on był świetny w tym co robi, więc nawet gdyby to okazało sie by niewypałem, to szybko znalazł by sposób aby nadrobić stracone pieniądze. Niby to są dwie różne sytuacje, ale właśnie nie ma to jak wejść w związek i po chwili powiedzieć nara, jade do ny, na 3 miechy do zobaczenia wkrotce.

@aka-mikado: Czy ja napisałem, że jest potworem? Nie!