Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 138
#atencyjnysmuteczek (można blokować)

@WielkiNos dziękuję za post, który świadczy o tym, że nie każdy odbiera moje wpisy jako zło! Przytulam mocno ()
Nie ma sensu walczyć z Wykopakami, kto mnie czyta miło, kto mnie nie lubi - szanuję, kto mnie hejtuje - jego sprawa.

Ogólnie dziś na obiad był schabowy z mizerią i ziemniakami ()

Psychicznie u mnie średnio, dlatego mało co dziś napiszę. Nie, to nie wina Wykopków. Po prostu choruję na dwubiegunowość, więc to normalne, że po manii następuje depresja. Pewnie dwa tygodnie posiedzi ze mną depresja, a potem znów mania.

Czekam na wizytę u psychiatry, wszystko u mnie okej, to normalne w dwubiegunowości, że ma się epizod depresji.

Posprzątałam mieszanie nawet oraz wyszłam do sklepu, w porównaniu z poprzednimi miesiącami jestem w szoku. Radzę sobie coraz lepiej. Także naprawdę mimo depresji i okropnych myśli przytłaczających oraz natłoków przekładających się na problemy ze snem radzę sobie dobrze.

Trzymajcie się w ten piątek! Ja jutro praca od 9, ale przynajmniej głowę czymś zajmę (ʘʘ)

PS. Moja morda z nowej perspektywy xD
Pobierz
źródło: comment_1662743850nuGjVRWDBccBiRJCLGOTXm.jpg
  • 75
@smuteczek2000s: Podoba mi się to, jak opisujesz epizod depresyjny jako normalny. W sensie, jeżeli potrafisz być obserwatorką tych stanów w chociaż jakimś stopniu to już jest ogromny postęp i świetny krok w kierunku naprawy siebie i kontrolowania swoich emocji i problemów. Cieszę się bardzo widząc, że komuś idzie tak dobrze. Czasami po prostu trzeba dać sobie chwilę czasu przy epizodzie depresyjnym, docenić siebie i robić sobie malutkie prezenty w formie jakiej
@smuteczek2000s: Przy dwubiegunówce tak szybko się te stany zmieniają? Co dwa tygodnie nawet?

Pytam z ciekawości, moja mama ma podejrzenie, ale u niej to trwa dłużej niż dwa tygodnie, zwłaszcza te depresyjne stany są dłuższe. Ale miała już milion pięćset diagnoz i podejrzeń i do tej pory nikt nie wie co jej jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@rudyba: to naprawdę kwestia indywidualna, znam dwie osoby z dwubiegunówką i u jednej te stany potrafiają się parę razy w trakcie dnia zmienić (nie codziennie oczywiście, niemniej - serio byłem świadkiem tych zmian) - u drugiej z kolei trwają one tygodniami. co prawda nie znam się na tym, ale obserwacje tych znajomych sugerują mi że to w naprawdę bardzo indywidualny sposób dręczy ludzi

@smuteczek2000s współczuję przypadłości, asentra coś Ci daje?
Pytam z ciekawości, moja mama ma podejrzenie, ale u niej to trwa dłużej niż dwa tygodnie, zwłaszcza te depresyjne stany są dłuższe. Ale miała już milion pięćset diagnoz i podejrzeń i do tej pory nikt nie wie co jej jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@rudyba: Przecież to proste.