Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@crest Przegryw innym Przegryw wypomina... zrobiłeś mi dzień, misiaczku ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ty lepiej zajmij się swoimi problemami zamiast szukać ich u innych, wygrywie życiowe... hue hue hue ( )
  • Odpowiedz
@Kempes ale to nie ja siedzę całymi dniami w piwnicy na portalu ze śmiesznymi kotkami.
Chciałem Ci tylko pomóc mordeczko, bo mi się ciebie żal zrobiło. Ale masz rację, Twoja sprawa jak chcesz marnować życie.
  • Odpowiedz
@Kempes mordo, ale to nie ja jestem bordowym przegrywem siedzącym na portalu ze śmiesznymi kotkami 24h na dobę, który nie ma partnerki/a, przyjaciół, czy jakiegoś chociażby hobby (nie kłam, że masz, bo jedyne co robisz to spędzasz czas na wykopie, wystarczy zobaczyć statystki ) Ehhh starałem się. Trzym się tam mordo, muszę zaraz wsiadać do samolotu. Miłego dnia (ʘʘ)
c.....t - @Kempes mordo, ale to nie ja jestem bordowym przegrywem siedzącym na portal...

źródło: comment_1662894755WZxuuve7eaOmENGnCsis1l.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@crest Ciekawe że innych bordo się tam misiaczku nie czepiasz. Zainteresuj się innymi, szczególnie tymi z pierwszej setki, prawacki mitomanie ( )
  • Odpowiedz
@Kempes ale po co mam się jakimiś bordowymi przegrywami interesować, jak mam swojego ulubionego () Staram Ci się pomóc, a Ty odbierasz to jako "czepianie się". Trzymaj się tam mordeczko, będzie dobrze!
  • Odpowiedz
@Kempes psychofan? Zaraz będzie ratunkufaszyzm.jpg...

Znasz mnie, jak ja ciebie z poratlu ze śmiesznymi kotkami, a ty nagle dopisujesz sobie jakieś spisowe teorie
I kto to się musi leczyć.... Nie jestem pewien czy wyjście z piwnicy ci pomoże ( _)

.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@crest "ale po co mam się jakimiś bordowymi przegrywami interesować, jak mam swojego ulubionego" gnębienie w szkole innych też tak sobie tłumaczyłeś, mentalne dziecko? Tak, jesteś psychofanem i najlepiej jak ze swoim problemem zgłosisz się do lekarza specjalisty. Pomóż sobie zamiast innym wmawiać, że to oni potrzebują pomocy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@crest A co to, nie można zmienić zdania o kims zdania po tym napisał? Zachowujesz się jak psychofan, jazdy robisz po wybranej z tłumu osobie, do czego się sam przyznałaeś, a teraz próbujesz się z tego wykręcić. Jeszcze raz ci to napiszę, zgłoś się do lekarza specjalisty i ratuj sobie, zamiast zajmować się innymi.
Szkoły swoje bardzo miło wspominam i tutaj kompletnie, MORDECZKO, nie trafiłeś ( )
  • Odpowiedz