Wpis z mikrobloga

Bartosiak tydzień temu wysnuł nową teorie, że przez pojawienie się precyzyjnej broni, lepszego rozpoznania dzięki dronom i kilku innym buzzwordom, nastąpiła śmierć manewru i każda ofensywa będzie się wiązać z ogromnymi stratami. Tymczasem ukraincy robią sobie 3 dniowy rajd 60km wgłąb lini rus, odcinają izium i zadają duże straty zdezorganizowanym oddziałom. Jak ja kisne z tych youtubowych expertów XD
#wojna #bartosiak #wolski #ukraina #rosja
  • 60
@ElTalento: To jest jego wizja idealna wojny techlogii USA vs USA. Ukraina ma coraz wieksze wsparcie sensoryki, a kacapy coraz mniej amunicji precyzyjnej, i gorsze rozpoznanie. Całe to gadanie o kontrofensywie było takim blefem do uśpienia czujności może? Dezinformacja na wojnie to chleb powszedni. Lokalnie rozkład sił mógł okazać się korzystny. Poczekam tydzień z oceną.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bauzzer: xD taki system ma Japonia qzss, ale on jest po to, żeby ulepszyć rozwiązania pozycyjne w gęstych miastach. Jest drogi i powiązany z gps. Wniosek: taki system w zasadzie nie istnieje (lokalny), bo podpowiem, satelity orbitują. Do tego każdy z takich systemów to nie tylko wysłanie satelitów, ale i sieć stacji naziemnych.
@spie_z_tata: wydaje mi się że on nie mówił nic o gps tylko o jakiś mikro satelitach do obserwacji powołując się na Izrael.

Ale wizja Janusza wygrywającego pirackie mapy do narodowego polskiego gps-a imienia papieża Polaka jest nawet śmieszna.
@Bauzzer: Dokładnie jak pisze: @spie_z_tata: Ponadto jedyny znany mi system działający lokalnie stworzony by przestać korzystać z GPS to NAVIC - czyli indyjski - dokładność systemu na poziomie max 5 metrów. Twoja pozycja lokalizacyjna w telefonie wyznaczana w oparciu o GPS jest dokładniejsza.
Zresztą, dokładność uzyskuje się przez stacje naziemne które prowadzą ciągłe obserwacje.
To jest właśnie to co Bartosiak opanował do perfekcji opowiadanie pięknych historii - które gdy zacznie
@Bauzzer: Ty chłopie próbujesz dyskutować, nie mając bladego pojęcia o temacie.
Tak, bo ja nie mam co robić, tylko przesłuchiwać kilka godzin opowiastek Bartosiaka żeby udowodnić noname'owi z wykopu nierozróżniającemu systemu pozycjonowania potocznie nazywanego GPS od Systemu NAVSTAR GPS.
@Bauzzer: A tak dla Twojej wiedzy, satelitarnych systemów obserwacyjnych mamy kilka. W kilku europejskich projektach uczestniczymy, mamy własne firmy które realizują obserwacje z kosmosu typu inSAR. Twoja niewiedza w temacie, powoduje, że nawet nie wiesz o czym Bartosiak mówił.
@Bauzzer: Sam o tym wspomniałeś:

A on nie mówił że potrzebujemy jakiegoś małego systemu satelitów na nasz obszar żeby być niezależnym od USA.

Główny celem satelitów jest naprowadzanie na cel, nie obserwacja i od tego chciał niezależności. To że dla ciebie satelity to tylko obserwacyjne, świadczy tylko o twojej niewiedzy i nie rozumieniu tematu.
@toworel: główny cel satelity utrzymanie pozycji na orbicie, widać twój brak podstaw i niewiedzę xD. Poczytaj trochę zanim zaczniesz się wdawać w polemikę internetowy pieniaczu.
@ElTalento: ta wojna pięknie weryfikuje te "mondre gadajonce głowy z internetów" pokroju wolskiego czy bartosiaka.

W sumie to powinno się zająć uczciwą pracą gdzieś na magazynie, bo mędrkowanie kompletnie im nie idzie.
@toworel:

Tak, bo ja nie mam co robić, tylko przesłuchiwać kilka godzin opowiastek Bartosiaka żeby udowodnić


Tak, bo ja nie mam co robić, tylko przesłuchiwać kilka godzin opowiastek toworela żeby udowodnić

XDdddd