Wpis z mikrobloga

Cześć, mam kilka pytań odnośnie Fify 23 i FUT'a. Do tej pory w fife grałem na PS, Xboxie, ale teraz planuje przenieść się na PC.
1) Czy jest możliwość połączenia kont z PS4 i PC, tak aby przy nazwie klubu była data założenia drużyny z PS4 (np. teraz mam EST. June 2020), a nie z PC (jeśli zrobie klub na nowym koncie to będzię data np. EST. September 2022)?
2) Z tego co pamiętam na początku gry w FUT'a w każdej fife dostaje się jakieś nagrody dla powracających graczy, więc czy jest możliwość połączenia konta(punkt 1) i otrzymania tych nagród, czy muszę zrobić nowy klub w fife 22 żeby te nagrody otrzymać w 23?
3) Czy to prawda, że gdy gra się na PC i w trakcie meczu zminimalizuje się grę to wyrzuca z niej?
4) Czy na PC jest next gen?
5) Czy mogę przerzuć swój klub FUT z PS4 na PS5, czy na PS5 będę musiał zakładać nowy(ta sama sytuacja co w punkcie 1)?
6) Ogólnie czy jest sens przerzucać się z PS4 na PC? Na PS4 gram tylko i wyłącznie w fife, a same Menu w grze jest bardzo zlagowane. PS5 zamierzam kupić bliżej wakacji przyszłego roku, więc planowałem sprzedać PS4 i zacząć zbierać na PS5.
#fifa23 #fut
  • 5
@kubap666:
Przeskakiwalem z pc na Xboxa w 19stce, więc jeśli się nic nie zmieniło to wygląda następująco.
1. Jeśli dobrze pamiętam to zakładając na tego samego maila będziesz miał w companion 2 platformy do wyboru przy logowaniu i ta sama datę założenia klubu, ale ręki uciąć nie dam.
2. Na darmowe paczki bym jednak nie liczył, chociaż sam przeskakiwalem w środku sezonu to pewności nie mam.
3. Jak gra straci focus
@kubap666
1-bedziesz miał to samo konto ea lecz klub jest przypisany do platformy, więc na pc będziesz miał całkowicie nowy klub z datą 2022.
2-jak zmieniasz platformę to już nie masz szans na pączki dla powracających, trzeba było założyć klub w sierpniu aby się załapać.
3-tak, do tej pory w każdej Fifie tak było, niewiadomo jak w najnowszej.
4-tak, ale rynek jako jedyny nie jest połączony z inną platformą.
5-tak z PS4
@radlin99: odnośnie punktu 1, jeśli będę miał to samo konto ea lecz inny klub to znaczy, że jeśli np. w fifie 23 zrobię klub na pc, a potem wrócę na ps4 albo nawet w kolejnej fifie to klub będzie miał datę założenia tą co ma teraz? I czy jeśli kupię fife 23 na ps4 i potem kupię ps5 to będę mógł zaaktualizować tą fife na ps5 tak jak było to chyba
@kubap666 jeżeli kupisz Fifę na pc i pominiesz Fifę 23 na konsoli to będziesz miał wszystko odnowa jakbyś kupił 24 na PS5.
A co do postępu ultimate z PS4 na PS5 w 22 tak było że był wspólny klub niewiem jak będzie w 23 więc nie chce wprowadzać w błąd