Wpis z mikrobloga

Książe Ciemności powrócił! Dziś premiera miała nowa płyta Ozzy’ego Osbourne’a "Patient Number 9" – wypuszczona dokładnie 09.09 o godzinie 9:09! Wszystkie trzy single były bezbłędne, zapętlałem bez końca. W necie jest ogromny hype na tę płytę, mówi się, że Ozzy zrobi wielki tour po całym świecie, Polski nie ominie na pewno. Na płycie znajduje się 13 kawałków. Ozzy zebrał PRZEPOTĘŻNY skład muzyków:

- Jeff Beck (The Yardbirds/solo/The Jeff Beck Group [Skład: Rod Stewart, Ronnie Wood - The Rolling Stones, Nicky Hopkins [*] - The Who, Cozy Powell [*] - Rainbow/Black Sabbath/Brian May/Whitesnake, Jet Harris [*] - The Shadows/solo]),
- Eric Clapton (The Yardbirds/Cream/solo),
- Josh Homme (Queens of the Stone/Age Eagles of Death Metal/Kyuss/Them Crooked Vultures [Skład: Dave Grohl - Nirvana/Foo Fighters, John Paul Jones - Led Zeppelin]),
- Tony Iommi (Black Sabbath),
- Mike McCready (Pearl Jam),
- Zakk Wylde (Ozzy Osbourne/Black Label Society),
- Robert Trujillo (Metallica/Ozzy Osbourne/Suicidal Tendencies),
- Duff McKagan (Guns N’Roses/Velvet Revolver/Hollywood Vampires),
- Chris Chaney (Jane’s Addiction/grał na płytach u takich muzyków jak: Avril Lavigne<3/Shakira/Adam Lambert/Bryan Adams/Rob Zombie/Slash/Cher/James Blunt/Meat Loaf[*] /Alanis Morissette/Celine Dion, czy John Fogerty z Creedence Clearwater Revival),
- Taylor Hawkins[*] (Foo Fighters),
- Chad Smith (Red Hot Chili Peppers/Chickenfoot [Skład: Joe Satriani, Michael Anthony Sobolewski - Van Halen, Sammy Hagar - Van Halen/solo, Chad Smith - Red Hot Chilli Peppers])

Ja jestem podjarany maks, właśnie odpalam pierwszy odsłuch <333 Dajcie znać co sądzicie o tej płycie!

Link do płyty na Spotify: Ozzy Osbourne - Patient Number 9

Ciekawostka: w styczniu 2022 Ozzy wypuścił swoje NFT – CryptoBatz. 9666 unikatowych nietoperzy sprzedało się w mniej niż 60 sekund, projekt stał się jednym z najlepiej sprzedających się projektów NFT na rynku OpenSea. Posiadacze CryptoBatz otrzymali dostęp do konta na Discordzie, gdzie jako pierwszy mogli odsłuchać single.

(jeżeli ktoś uważa, że jakiś tak jest nieadekwatnym to przepraszam, ale strasznie się chcę tym z Wami podzielić(,))

#ozzyosbourne #blacksabbath #muzyka #rock #hardrock #gitara #metal #heavymetal #spotify #jeffbeck #theyardbirds #ericclapton #joshhomme #queensofthestoneage #eaglesofdeathmetal #pearljam #zakkwylde #blacklabelsociety #metallica #gunsnroses #gnr #foofighters #nirvana #rhcp #redhotchilipeppers #nft #nowoscimuzyczne #nowosciplytowe #gitaraelektryczna #gitarabasowa #gitaraakustyczna
Matioz - Książe Ciemności powrócił! Dziś premiera miała nowa płyta Ozzy’ego Osbourne’...

źródło: comment_16627175299YrbOMZJI8LymeY1IodQub.jpg

Pobierz
  • 6