Wpis z mikrobloga

Pozdrowienia z monzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak czy siak - organizacja w tym roku jest TRAGICZNA (a byłam tu w 2018 i 2019, nie jest to mój pierwszy raz) i f1 osiągnęło nowy poziom zdzierania kasy z ludzi, a mianowicie:
- bilety na tegoroczny wyścig nie tylko były bardzo trudno dostępne, a jeszcze były DWA/TRZY razy droższe od tych chociażby z 2019
- fanzone, który miał być jakiś ą ę, nie jest zrobiony i nie będzie zrobiony do NIEDZIELI
- nie było w tym roku ani sesji z autografami ani pitwalku
- już od PIĄTKU musisz siedzieć na przydzielonym miejscu z biletu, nie możesz łazić po całym torze jak to miało miejsce przez wiele lat
- nie możesz płacić pieniędzmi na torze tylko musisz płacić żetonami, które sobie kupujesz w stoiskach na torze (1 żeton = 1,5 €)

No i jeszcze wisienką na torcie dla dzisiejszego dnia (a jest dopiero 10) jest fakt, ze kolej włoska strajkuje i powrót wieczorem do mediolanu będzie niezwykle interesujący

#f1
flululuk - Pozdrowienia z monzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Tak czy siak - organizacja w tym roku j...

źródło: comment_1662712602CxdfvM7fKW6kp52xY5jiVZ.jpg

Pobierz
  • 52
@Huck9: Ja powrotu tez sobie nie wyobrażam i już się pogodziłam z faktem, ze z powrotem do mediolanu wrócę co najmniej o 21. Dobrze chociaż ze nocleg jest blisko centralnego
@Atomus: Tak, będzie korek olbrzymi a w dodatku jeszcze autobusy są kierowane na tor od strony ascari a nie vedano, więc będziesz jechać jeszcze dłużej. Automaty z żetonami są dostępne niemalże wszędzie gdzie pójdziesz
@Huck9: Standardowe. W tym roku chociaż zrobili kolejkę sensowna, bo w poprzednich latach się stało w ścisku na zatłoczonym tunelu w dworcu i czekało sto lat na przyjazd autobusu. A i żeby cię zmartwić to kursują tylko dwa autobusy
@Wisznia: Dziękuję. Najwyżej zabulę za taksówkę i tyle. Jestem trzeci raz tutaj i nie dość, ze cały Mediolan jest #!$%@? syfem i cyrkiem, to jeszcze jest #!$%@? drogi i to już będzie ostatni raz jak tutaj przyleciałam