Wpis z mikrobloga

Pozdrowienia z monzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak czy siak - organizacja w tym roku jest TRAGICZNA (a byłam tu w 2018 i 2019, nie jest to mój pierwszy raz) i f1 osiągnęło nowy poziom zdzierania kasy z ludzi, a mianowicie:
- bilety na tegoroczny wyścig nie tylko były bardzo trudno dostępne, a jeszcze były DWA/TRZY razy droższe od tych chociażby z 2019
- fanzone, który miał być jakiś ą ę, nie jest zrobiony i nie będzie zrobiony do NIEDZIELI
- nie było w tym roku ani sesji z autografami ani pitwalku
- już od PIĄTKU musisz siedzieć na przydzielonym miejscu z biletu, nie możesz łazić po całym torze jak to miało miejsce przez wiele lat
- nie możesz płacić pieniędzmi na torze tylko musisz płacić żetonami, które sobie kupujesz w stoiskach na torze (1 żeton = 1,5 €)

No i jeszcze wisienką na torcie dla dzisiejszego dnia (a jest dopiero 10) jest fakt, ze kolej włoska strajkuje i powrót wieczorem do mediolanu będzie niezwykle interesujący

#f1
flululuk - Pozdrowienia z monzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Tak czy siak - organizacja w tym roku j...

źródło: comment_1662712602CxdfvM7fKW6kp52xY5jiVZ.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@flululuk: Żetony to domyślam się dlatego, że lepiej postawić pare stoisk i tam kupujesz kartą/gotówką. W sumie spoko pomysł jeżeli to jest dobrze rozwiązanie. Co do cen to niestety netflix zrobił swoje. Popularność zdecydowanie większa
  • Odpowiedz
@flululuk: ej, ale z tego co pamiętam, to te żetony były już w 2019 - też byłem wtedy. W ogóle, to niech zacznie padać jeszcze, to będzie tam fajny woodstock. W 2019 miałem tak buty tam #!$%@?, że masakra, bo drogi dla pieszych były porobione przez błoto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Huck9: ostatni pociąg na monzę był o 8:20 z centralnego i bilety na niego da się kupić tylko manualnie w kasie. Jest podobno opcja by jakimś metrem pojechać i potem w coś się przesiąść
  • Odpowiedz
  • 1
@flululuk Kurla, ja dopiero zaraz lecę. O pitwalku i braku autografów wiedziałem już wcześniej (dlatego lecę dopiero dzisiaj), ale właśnie chwalili się fanzonem - a skoro ma go nie być to LOL xD
Miejscówki tez są słabe, bo w 2019 można było w pt i w sb sobie chodzić i zwiedzać inne sektory. Nic no, ja w tym roku mam trawę, wiec wyjebongo (chyba)
  • Odpowiedz
już od PIĄTKU musisz siedzieć na przydzielonym miejscu z biletu


@flululuk: A to ciekawe. W barcelonie sprawdzali tylko od kwali. Tak to mogłeś wchodzić na każdą trybunę i oglądać. Szczególnie te niższe serie
  • Odpowiedz
  • 2
@000loki: Ja nie pamietam żadnych żetonów - wszystko można było normalnie pieniędzmi płacić. W tym roku nawet by nie było takiego bajora jak wtedy w 2019 (a był niezły #!$%@? w tym błocie w kolejce, to prawda XD), bo wejście jest od ascari i tam jest zdecydowanie mniej łażenia po ziemi i więcej jest chodnika XD
  • Odpowiedz
@flululuk rok temu transport byl gigantycznie obłożony, a był covid. życzę powodzenia i cierpliwości przez weekend, w busy powrotne do stacji Monza nie ma co się pchać tylko iść przez park
  • Odpowiedz
  • 0
@noelus: Podobno teraz są olbrzymie kolejki z wejściem na tor, także sobie poczekasz trochę aż ci się uda wejść. Życzę powodzenia tak czy siak, bo ci się przyda naprawdę
  • Odpowiedz
  • 0
Ogólnie powrót do Mediolanu to będzie masakra. Ja w 2019 waliłem z buta do miasteczka dalej (bodaj Arcore) i tam spokojnie w prawie pustym pociągu wracałem do Mediolanu (bo powrót po kwalach już był mega tłoczny
  • Odpowiedz