Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co może być przyczyną przedwczesnego wytrysku? Uprawiam seks ze swoją partnerką i problem polega na tym, że gdy już dojdzie do penetracji to kończę zbyt szybko i jakby uchodzi ze mnie cala energia, że nie mam ochoty na drugi raz, to upakarzające. Co jest przyczyną tego stanu rzeczy? Nie jestem otyły, kondycje mam przeciętną jak zwykły człowiek, nie uprawiam sportu wyczynowo ot zwykły ze mnie Kowalski, jem wszystko, ale gruby nie jestem, za to przy seksie oralnym mogę wytrzymać nawet godzine i tak samo przy grze wstępnej, ale gdy dochodzi do ruchów frykcyjnych to kończe po trzech ruchach...

#zdrowie #medycyna #seks #wytrysk #przedwczesnywytrysk #rozowepaski #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6319ff08ca8dcba1dc1bca4b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
  • Odpowiedz
OP: @Dreampilot: A dlaczego podczas seksu oralnego wytrzymuje dłużej, a gdy już dochodzi do penetracji, to dochodzę do trzech ruchów? Myślałem o prezerwatywach opóźniających wytrysk na bazie lidokainy, lub sprayów opóźniających wytrysk, ale nie wiem czy to bezpieczne dla zdrowia, bardziej chciałbym by sprzęt funkcjonował normalnie, no i nie wiem dlaczego szybko tracę energie na drugą rundę, troche to upakarzające
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: 1. Napisz jaki jest Twój stan psychiczny zarówno podczas orala i przy próbie penetracji? W sensie kiedy i czy jesteś wyluzowany, spokojny, zestresowany, czujesz niepokój.
2. Nie obawiaj się eksperymentować ze spreyami itp. Te środki sprzedawane w aptekach zostały przebadane aby mogły być dopuszczone do obrotu.
3. To że nie możesz drugiej rundy to całkowicie normalna sprawa i wszyscy tak mają. To jest okres refrakcji -- poczytaj o tym.
  • Odpowiedz
miekki: Niestety mam podobnie. Strasznie mi to działa na poczucie własnej wartości. Byłem u seksuologa. Brałem paxil. Niestety po rozmowie z dziewczyną o moim problemie, jej zdaniem niepotrzebne leki. Przestałem brać paxil i na jakiś czas olałem temat. Seks i tak miałem możliwość uprawiać rzadko. Cały czas jednak miałem problem w głowie. Seks raz na miesiąc i do tego penetracja trwa 5s... Frustracja na maksa. Bardzo mnie to dołowało. Wyczytałem w
  • Odpowiedz