Wpis z mikrobloga

@Aryo: jesli ktoś się na palił i chce więcej, to jest cały odcinek 4 pancerny h poświęcony temu motywowi, a cały serial jest zadarmo TVP vod w HD. Reklamy do sobnego okna i wyciszyć.
  • Odpowiedz
@Aryo: A to nie jest tak, ze machaliby do jakichkolwiek wojsk ktore by tam wjezdzaly? :)


@szukanko: Gdybyś choć przez chwilę zaznał przyjemności bycia pod kacapską okupacją też witałbyś z radością każde inne wojsko.
  • Odpowiedz
  • 3
@Aryo Czy jest tu może ktoś, kto potrafi rozwinąć specyficzny sposób gestykulowania przez Ukraińców? Wydaje mi się to po prostu interesujące. Większość osób wznosi dwie dłonie ku górze, ewentualnie zaciska dłonie nad głową - oczywiście rozumiem, że to forma podziękowania i pozdrowienia, ale zastanawiam się czy charakterystyczna właśnie dla wschodnich Słowian?

Bo mam wrażenie - choć mam nadzieję, że nigdy nie będzie dane nam się o tym przekonać - że np. my
  • Odpowiedz
@fasttaker: na tiktoku jest pełno filmików z wyzwalania, najbardziej podobały mi się "posterunki" zorganizowane przez dzieciaki z Ukraińskimi flagami. Z plastikowymi karabinami przepuszczają wojska, przybijają piątki z wojakami.
Oczy się pocą
  • Odpowiedz