Wpis z mikrobloga

#policja #polskapolicja #logikaniebieskichpaskow #spermiarzalert #heheszki #prawo
Do narzeczonej zadzwonił policjant żeby umówić się na przesłuchanie, w charakterze świadka, wszystko spoko.
Kilka minut po rozmowie dostała takiego SMS.
Zadzwoniłem do oficera dyżurnego, przedstawiłem sytuację, on potwierdził ze to ich numer i że ktoś taki u nich pracuje, przeprosił.
Czy możemy ubiegać się o zmianę osoby prowadzącej przesłuchanie? Możemy nawet udać się na inną komendę. Do kogo się zgłosić o wyznaczenie innej osoby?
Jest sens kręcić dymy z BSW?
only_dgl - #policja #polskapolicja #logikaniebieskichpaskow #spermiarzalert #heheszki...

źródło: comment_1662646191VJ8eOjqaqtPxWH8v0O72W3.jpg

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie chcę niektórym burzyć światopoglądu, ale to całkiem normalne w policji, że oni wymieniają się danymi fajnych dup, zdjęciami trupków (słynne zdjęcie laski rozjechanej przez autobus) itd. xD
  • Odpowiedz
@only_dgl: Ostatnio słyszałem, że spisywali kiedyś koleżankę. Policjant się z nią umówił później na kawę, a była zamiast tego setka w aucie, a później ją wygonił bo był w pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@only_dgl: Miłem podobną sytuację, pies się przy zwykłej kontroli do mojej baby #!$%@?ł, a jako ze wojskowa to go troche ukróciła. Potem do niej na facebooku wypisywał. Gdzie coś takiego zgłaszać, nie wiem, wykorzystanie danych do własnego użytku? (pies był jednak w pracy więc)
  • Odpowiedz
@only_dgl: a nie może po prostu odpisać że nie jest zainteresowana?

Nie rozumiem tego portalu, z jednej strony ciągłe żale #przegryw o to jak to płeć przeciwna robi problemy z niczego, z drugiej jak chłop orze jak może (albo przynajmniej nieudolnie usiłuje) to wsadziliby go do więzienia za to że napisał esemesa.

Rozumiałbym oburzenie gdyby mogło się z tym wiązać jakieś szczególne traktowanie w zamian za spotkanie albo
  • Odpowiedz
szczerze? Nie przesadzacie trochę? W sensie nic spermarskiego nie napisał itd niech laska go oleje i tyle


@AdamKarolczak02137: problemy są dwa.
Po pierwsze wezwanie w charakterze świadka niewiele mówi o tym czego będzie dotyczyło przesłuchanie. Może jest świadkiem na zasadzie widziała kolizje dwóch samochodów i zgodziła się zeznawać z chęci pomocy poszkodowanemu kierowcy czy uczciwości/chęci sprawiedliwości, ale w sumie niewiele ją sprawa obchodzi, a może być wręcz przeciwnie - może
  • Odpowiedz