Wpis z mikrobloga

@Kempes Wiesz, no tak wyglądają oficjalne nauki kościoła, to i tak w podręcznikach piszą. Umówmy się, że podręcznik do religii to jest bełkot od początku do końca.
Ja się tylko boję, żeby podręczniki do biologii tak nie zaczęły wyglądać :/
  • Odpowiedz
@Kempes: Co jest tam takiego #heheszki? Nie bardzo znajduję w tym tekście śmiesznych rzeczy, wręcz przeciwnie, bardzo rozsądne rady dla katolików i nie tylko. Uprzedmiotowienie relacji i stosunków, czy chęć tylko zaspokajania swoich potrzeb bez żadnych konsekwencji to jakieś banialuki? Wystarczy trochę na wykopie posiedzieć, gdzie już zauważa się i piętnuje takie życiowe podejście niektórych kobiet, które także dały się uprzedmiotowić i występować jako ruchadełka, a gdy "się wyszaleją" szukają
  • Odpowiedz
Oj tak, prawaku... oj tak... kobiety to same z siebie robią ruchadełka.


@Kempes: Bez wycieczek osobistych nie potrafisz już wytrzymać? Przecież napisałem o uprzedmiotowieniu seksu w ogóle, a przykład dziewczyn podany dla przykładu, gdzie nawet na wykopie jest ostracyzm przed tego typem "wyszalałam się i teraz chcę założyć rodzinę".
Sam wrzucasz tekst, którego chyba nie przeczytałeś. Zawarto tam przestrogę przed podążaniem tą drogą, gdzie mężczyzna proponuje kobiecie antykoncepcję by ją wyruchac
  • Odpowiedz
@podatnik_fundator: Zazwyczaj to kobieta używa antykoncepcji żeby nie zajść w ciążę i uprawiać seks dla samej przyjemności, co nie w smak jest konserwatystom i katolstwu.
Żadnych wycieczek sobie nie robiłem, tylko twój durny wpis zacytowałem, bo to ty używałeś tego określenia, prawaku.
  • Odpowiedz
@podatnik_fundator: Idź być prostakiem gdzie indziej, prawacka ku... znaczy wywłoko, jak to poetycko sam napisałeś o kobietach, które nie chcą podporządkować się męskiej dominacji i postępować tak jak oni. Twój awatar świetnie pasuje do twoich przekonań, gratuluję!
  • Odpowiedz