Wpis z mikrobloga

@art212: miałem takie mieszkanie, w dodatku zachodnia ekspozycja, letnie popołudnia były trudne do zniesienia. Radziłem sobie tak, że stawiałem w otwartym oknie pokoju wentylator ustawiony tak, że wdmuchiwał powietrze z zewnątrz do środka, otwarte okno w drugim pokoju służyło za wylot. Szum wentylatora wkurzał, ale poza tym było to dość skuteczne.
  • Odpowiedz
@art212: #!$%@?, znam ten ból :/, dlatego teraz mam 4 klimy w mieszkaniu założone nawet gdyby miały rzadko chodzić a i to mimo że mieszkanie jest północ-południe na przestrzał :P.
Jedyne inne co mi przychodzi do głowy a widziałem na jakimś filmiku o oknach w anglii - to zmienić se okno na typu Sash - ponoć otwarcie jednej połówki w dół a drugiej w górę powoduje przepływ powietrza jak na foto.
atehxx - @art212: #!$%@?, znam ten ból :/, dlatego teraz mam 4 klimy w mieszkaniu zał...

źródło: comment_1662628837bKejUpXGsKkxBTE86zUxmq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
widziałem na jakimś filmiku o oknach w anglii - to zmienić se okno na typu Sash - ponoć otwarcie jednej połówki w dół a drugiej w górę powoduje przepływ powietrza jak na foto


@atehxx: teź go widziałem i wręcz przestałem się śmiać z angielskiego budownictwa po tym :D Wstawienie przegrody do okna w ten sposób to genialny pomysł na wentylację.

@art212: spróbuj jak w tym oknie, weź kawałek kartona, dykty
  • Odpowiedz