Wpis z mikrobloga

@wiverna:

Takie są fakty - to że ich nie znasz i powoduje to taki dyskomfort - to jest Twój problem.
Sraj dalej na symbole - to świadczy Tylko o Tobie.
  • Odpowiedz
@w0jmar: Słuchaj ten twój "wywód" logiczny przypomina mi taki filmik płaskoziemców, którzy wydedukowali, że nazwa SATELITA pochodzi od słów szatan i elita, czyli satelita to szatańska elita. Albo heliocentryzm pochodzi od słowa hell i centrum, czyli ci co wierzą w okrągłą Ziemię krążącą wokół Słońca to piekłocentryści. Mój stary kiedyś pie*dolił podobne kocopoły co ty, no ale później okazało się, że ma schizofrenię.
  • Odpowiedz
@OBAFGKM: Ryan McBeth ma swietne filmy na YouTube o tematyce wojskowej
Na początku wojny zaprojektował miernik na drukarkę 3d, żeby wiedzieć jak daleko musi być czołg żeby mu przystać z góry z javelina(tj żeby nie strzelać poniżej min odległości od celu)
  • Odpowiedz
przypomina mi


@wiverna:
Mnie nie obchodzi co ci sie przypomina.
Ja ci mówię jaka jest prawda.
A historyjka z ojcem .... noo masz problem - schizofremia z reguły jest dziedziczna.
To że jesteś zadufanym nieukiem, czerpiącym wiedze z wikipedi ktorej poziom edutorski jest .... conajmniej dyskusyjny to w świetle faktu posiadania obciążenia genetycznego - najmniejszy problem.
  • Odpowiedz
@w0jmar: lol? w polandballach zawsze rysuje się polskę do góry nogami i tyle. taki konwenans się przyjął. te komiksy mają być prześmiewcze i mieć równy brak szacunku do każdego kraju.
  • Odpowiedz
@Jendrej:

te komiksy mają być prześmiewcze i mieć równy brak szacunku do każdego kraju.


Serio?
Zrób historyjke z odwroconymi kolorkami USA lub palącą sie kuleczką Izraela.
Zobaczysz ile prawdy w tym co piszesz.
A geneza odwróconych kolorków polandballa to właśnie chęć utarcia nosa Polakom, po tym jak pokazali że jednak umią się zmobilizować i pozamiatać Niemców.
A to że idioci z Polski cieszą się z tego ... nieuki niegodne szacunku.
  • Odpowiedz