Wpis z mikrobloga

Swoją drogą jak ogólnie ten produkt tolkienopodobny od Amazona krytykuje tak dawanie oceny 1/10, czy hejtowanie serialu, bo czarny elf to czysta głupota. Ten serial póki nadal mi się bardziej podoba od tego, co zrobiono z Wiedźminem. Jest ładny przynajmniej od strony wizualnej i ma swoje momenty. Z drugiej strony ma też liczne wady i czarne elfy to naprawdę najmniejszy problem tej produkcji. Ludzie, krytyka jest uzasadniona, ale róbmy ją głową.

#lotr #wladcapierscieni #seriale #amazon #amazonprimevideo
Pobierz
źródło: comment_16625829104zpr6SL0fPL3CWirZhLX8c.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Al-3_x: Może bym się ucieszył a może bym się wkurzył, ale #!$%@?łbym mu lepe i poszedł z nim pić, a nie dąsał się jak księżniczka nie chcąc powiedzieć o co chodzi. Mało godnie to wyglądało. Przy babie też strasznie pantoflarsko się zachowywał.
@eenki: @Al-3_x: Mam tak samo, o dziwo czarne postacie, z których była beka wypadły całkiem spoko. Za to z jakiegoś powodu na elronda nie mogę patrzeć. Nie, kiedy w pierwszej trylogii już mamy elronda i wygląda zupełnie niepodobnie. Znudził mnie i już na drugim odcinku sięgałem po telefon jak wjeżdżały jego sceny.
@Al-3_x: O tym, dlaczego ten serial jest słaby zarówno jako "nie-adapacja" Tolkiena, jak i nawet po prostu serial fantasy, powstały tony materiałów.

I ogromna część z nich spójnie mówi - kolor skóry jest najmniejszym problemem, a czarnoskóry elf i krasnoludzica jak a razie to dwie najlepiej zagrane postacie i najlepiej oddają Tolkiena.

Problemem serialu jest milion innych rzeczy, z których większość wywodzi się z trzech rzeczy:

1. Arogancji wobec twórczości