Wpis z mikrobloga

Dla mnie i tak nieporozumieniem jest ekscytowanie się zegarkiem który ma w #!$%@? funkcji, monitoring stresu, snu, badanie #!$%@? krwi, długości penisa, jak daleko jest od Ciebie teściowa, kiedy stara wraca z pracy, dzwoni po karetkę gdy #!$%@? się na polskim chodniku, promują go sportowcy, atleci i ludzie którzy uprawiają sport eksploracyjny z dala od zasięgu i cywilizacji a trzyma max jeden dzień pracy i trzeba ładować każdego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten zegarek powinien trzymać przynajmniej 3 dni z palcem w dupie.
#apple #applewatch #iphone
  • 9
@noelus: Kiedyś kupiłem Oppo Watch bo byl bardzo podobny do Apple Watcha a nie miałem jeszcze iPhonea, a byl ładny wiec wziąłem ale po tygodniu sprzedałem bo trzymał ~2dni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mógłbym ładować go codziennie, ale równie dobrze mogę walić konia tez codziennie ale mi się nie chce. Lepiej podsumować tego problemu się nie da.
@eskejper: zdaje sobie sprawę, że Apple Watch to prawdziwy smartwatch z funkcjami sportowymi, a nie jak np. Garmin - zegarek sportowy z funkcjami smartwatcha; i w parze z iphonem na pewno ma sens i dopiero wtedy widać cały jego potencjał, ale… no kurła - bateria ;/

W ogóle czasami się wkurzam, kiedy muszę częściej ładować mojego Fenixa, bo był intensywnie używany i wytrzymał tylko 9 dni (zamiast 14-16). To co ja
To co ja miałbym zrobić z zegarkiem który wytrzymuje 18h i w nocy zamiast mierzyć mój sen lezy na ładowarce. Ech, Apple

trzyma max jeden dzień pracy i trzeba ładować każdego dnia


@noelus: @eskejper: Mój AW 5 z reguły trzyma dłużej niż 18h, te 18 to taka spokojna estymata Apple która się sprawdza jak masz włączone dosłownie wszystko (wykrywanie upadku, hałasu, treningów, Always On Display etc.). Przeciętnie od 100% do