Wpis z mikrobloga

Serio ten cały program to reżyserka.. Wy tam ciśniecie po Grzegorzu, ale on pewnie miał dziewczyny 8/10.. Podobnie jak Adam xD. Tutaj na sile Grzesiu mówi ze Hanka Top 3. Jaki fejk

Jedyne w miare laski 6.5/10 to Wika i Monika. (Wiadomo moja opinia i mój gust)

Serio sie zastanawiam czemu to oglądam .. xD( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hotelparadise
  • 12
@FCSTULEJ: dla mnie tak : Wiktoria jest taka fajna na bycie z nią w parze i Szakira też. Najładniejsza z twarzy i figury Anastazja, z figury Ewelina. Wiktoria jest się zrobi też dobrze wygląda. Hania natomiast odwrotnie lepiej wygląda nie zrobiona, bo jak się pomaluje to wygląda jak czarownica, figura jej dla mnie brak jej paru kilo. Wygląda jak nastolatka przed okresem dojrzewania, jakby Szakira oddała jej parę kilo to byłoby
@FCSTULEJ Ty to chyba jakiś fan Wentyla patrząc na Twoje posty xD Rozczaruje Cię, Twój autorytet na pewno nie ma lasek 8/10, a jeśli tak to tylko wyjątkowe pustaki. Żadna sensowna kobieta nie spojrzałaby na takiego buraka.

Już sam fakt że bierzesz pod uwagę tylko wygląd i jeszcze oceniasz go w skali dziesięciostopniowej czyni z Ciebie bardzo nieciekawą, ograniczoną osobę.

Bycie wiochmenem nie jest już w modzie, czasy Warsaw Shore się skończyły
Ruchać a mieć to dwie różne rzeczy cfaniaczki wykopkowe. Nie fan tylko dziwie się, że tak sie #!$%@?. Rzeczywiście ma głupie teksty zwłaszcza te w pokoju do Moniki.

Dupy, które sie wypowiadaja na temat innych dup. Hania ładna to jest dobra beka. Czytajcie ze zrozumieniem max 6.5/10 to bardzo słaba ocena. Hania to max 3/10 z tą morda jak ziemniak z Toy Story. Dramat.
@MoccaC: Patrząc się na twój wylew żalu. Czytaj jesteś kobietą. To śmieszne jak komentujesz moje posty. Biedna taka . Wstaw swoje zdjęcie i pogadamy o wyglądzie. Wygląd jest bardzo wazny bo to jest pierwsze na co zwracamy uwagę . Bez charakteru nie powstanie żadna relacja. Co z tego, że ktoś jest piękny jak ma siano w głowie. Ten program to reality show, które ma podwaliny w instagramie gdzie pokazuje sie sztuczne
@MoccaC: Nie mów wentyl na kogoś kto ma ginekomastie wywołaną sterydami. Chłopak chciał nabrać masy mięśniowej i to jest efekt uboczny. Także nie mów o moim ocenianiu.