Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś się zastanawiał, dlaczego znaleziska o Obajtku w ostatnich dniach są skutecznie zakopywane, bądź mają duże trudności w przebiciu się na stronę główną.

Przykład: 205 wykopań / 123 zakopania
https://www.wykop.pl/link/6806445/wsciekly-obajtek-o-wyciekajacych-mailach-niech-pani-nie-bedzie-smieszna/

#wykop #afera #orlen #obajtek #bekazpisu #neuropa
Szewczenko - Gdyby ktoś się zastanawiał, dlaczego znaleziska o Obajtku w ostatnich dn...

źródło: comment_1662540288NfWEYhyAJajB3XOqHwah9s.jpg

Pobierz
  • 28
@vrim: Nie należę do żadnych oddziałów szturmowych i wydaje mi się, że doskonale o tym wiesz skoro wzajemnie się tam obserwujecie. Nie mniej niezwykle mi miło, że bojówki Konfederacji zaczęły się mną interesować. Smacznej kawusi i pozdrawiam - w szczególności Volkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Szewczenko: Ło ja cię #!$%@?ę, ale pogrom. Konta zakładane rok/dwa temu, aktywność bardzo podobna - bocik, na sto procent, na dodatek dość sprytnie zrobiony, wszystkie konta które przejrzałem mają odpowiednią "legendę", wykopują jakieś randomowe gówno, zazwyczaj po prostu popularne znaleziska z głównej, coby zamaskować ich prawdziwy cel - masowe wykopywanie znalezisk politycznych, wokół których zlatują się jak muchy przy gównie.

Spójrz na to, choćby - wieeeeeeeeeele nicków się powtarza.

Znając
@Szewczenko: oj doją te spółki na wszelkich polach, albo sasin każe im coś kupować, albo reklamują się w pisowskich mediach za miliony, to jeszcze trolli trzeba opłacić. O posadach dla swoich, to już nawet nie trzeba wspominać, bo to standard.