Wpis z mikrobloga

Zdrowe odchudzanie: jakie badania u lekarza?

Jakie badania dietetyczne wykonać przed zdrowym odchudzaniem? Jak zdrowo się odchudzić bez efektu jojo? O jakich badaniach przed odchudzaniem należy pamiętać i jak zdrowo zmniejszać masę ciała?

Poradnik dla #programista15k od NTFY w znalezisku: https://www.wykop.pl/link/6805001/zdrowe-odchudzanie-jakie-badania-u-lekarza/

Przypominamy także o #promocja -10% na diety pudełkowe #ntfy dla Wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wystarczy, że przy składaniu zamówienia na stronie https://ntfy.pl/ wpiszecie kod WYKOP10, a koszt waszego zamówienia spadnie o 10%.

#zdrowie #dieta #dietapudelkowa #jedzenie #lekarz #odchudzanie
  • 10
@Nice_To_Fit_You: spoko, tylko takie grafiki to akurat niezbyt wiele dają xd. skoro jesteście cateringiem, który pozwala na wybieranie dań spośród kilku diet to jak mam wyliczyć ilość białka? w aplikacji przy każdym daniu powinny być makro rozpisane albo chociaż szacunkowa/przybliżona wartość xd
@Gennwat: przecież na tej grafice masz rozpisane ile czego jest w konkretnej diecie. obojętnie jakie danie wybierzesz z danej diety, to masz zachowane ww. proporcje. swego czasu jadłem u nich bo mi różowa zamawiała i nie miałem z rozpiską najmniejszego problemu. serio nie ogarniasz tego?
@Gennwat: ok, chyba, że chodzi ci o konkretną gramaturę. Każda dieta ma to rozpisane w zależności od wielkości porcji, przynajmniej kiedyś było, ale nie pamiętam gdzie to szukać.
@DarioOo: no oczywiście, że chodzi mi o konkretną gramature xd imo za taki szmal powinno byc wszystko wypisane, a nie ze ja musze z kalkulatorem siedziec i wyliczac czy przypadkiem nie dobralem dan z diet tak, ze musze reszte dziennej potrzeby bialka z odzywki dorzucic xd
@Gennwat: o ile dobrze sobie przypominam, to ta gramatura makro dla konkretnych dań gdzieś tam jest wyszczególniona. ale pewności nie mam, bo kilka tych diet już przerobiłem i mogło mi się popierniczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Gennwat: każda nasza dieta ma rozpisane makroskładniki. Na naszej stronie WWW wystarczy wejść w zakładkę "diety" i wybrać interesującą Cię opcję. W opisie diety znajdziesz makro w formie grafiki jak na screenie poniżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Nice_To_Fit_You: a co jak śniadanie wybieram z diety classic, obiad z foodie a kolację z vegan? Nawet nie ma za bardzo jak zgadnąć tego makro.
@proximacentauri: dokładnie o to mi chodzi xd kiedyś już pytałem o to na supporcie ntfy ale jak widać wiele się nie zmieniło, a dziwne bo dania mają monotematyczne więc rozisanie makro poszczególnych dań nie powinno być jakoś skomplikowane xd