Wpis z mikrobloga

@loczyn owszem, uświadamiałem każdego, kto popierał PiS, z czym się to wiąże. Co Ty zrobiłeś i czego oczekujesz od innych? Założenia własnej partii? Rozdzierania szat publicznie?
@MilionoweMultikonto: To chyba o tobie
graj w konterstrajka w kafejce
wróć do domu
włącz tv
pierwsza wieża płonie
po 5 sekundach #!$%@? się drugi samolot
hehe jaki fajny film
prezenterka płacze
o kurdebele to tvn24
o #!$%@? to nie film
mame mame chodź szybko wojna mocno xD
zaraz dzwoni wujek foliarz, który co roku przepowiada wojnę z rosją albo koniec świata i ma na działce przygotowaną piwnicę z zaopatrzeniem na takie
Super rady- nie kupcie elektroniki za 4000 to będzie kasa na termomodernizacje po której i tak braknie na opał


@KakaowyTaboret: to nie jest kwestia jednorazowego zakupu tylko długoletniej strategii. Dom ocieplasz na 20 lat a nie co roku.
Smartfony laptopy tablety telewizory konsole sluchawki glosniiczki i inne pierdoły wymieniacie sobie co rok, dwa lata, to są dziesiątki tysięcy złotych w ciągu dekady

Moja rodzina od zawsze najpierw inwestowała a dopiero potem
owszem, uświadamiałem każdego, kto popierał PiS, z czym się to wiąże. Co Ty zrobiłeś i czego oczekujesz od innych? Założenia własnej partii? Rozdzierania szat publicznie?


@SkorpionX: Dołączenie do partii, uświadamiania więcej niż tylko rodziny czy znajomych, uczestnictwo na wszystkich możliwych protestach.
to nie jest kwestia jednorazowego zakupu tylko długoletniej strategii. Dom ocieplasz na 20 lat a nie co roku.


@MilionoweMultikonto: Nadal w minimalnej kwocie 80tys. pln to jest 4 tys. rocznie + koszt opału. Biednych nie stać na takie wydatki zwłaszcza, że w przypadku kredytowania to byłby koszt około 140 tys. łącznie z odsetkami, a kredyty gotówkowe też są zależne od stóp procentowych i ich koszt idzie w góre.
@mroznykasztan: ale ja nie muszę ogarniać swoich wydatków. Problem jest z ludźmi którzy siedzą na zasiłkach i robią na czarno, chociaż paradoksalnie mają największe możliwości uzyskania dopłat po te 80 tys. złotych czy ile wynosi tam maksymalna kwota, ale paradoksem jest to, że muszą najpierw wyłożyć swoje pieniądze w inwestycje ( ͡° ͜ʖ ͡°)