Wpis z mikrobloga

o czym ty piszesz odklejencu


@dzek: @Shatter: @inoobish: @Niebadzlosiem: @kierowcaautobusuofficial: @spie_z_tata: @SkorpionX: Wasze niemerytoryczne i agresywne reakcje tylko dowodzą tego jak niezaradni i uzależnieni od rządu jesteście. Naobiecywali Wam gruszek na wierzbie, Wy w to uwierzyliście i teraz wyładowujecie na mnie swoją frustrację.

Zacznijcie myśleć perspektywicznie, ja mam zgromadzony opał na 4 lata do przodu i pełną spiżarnię w domu pasywnym z solarami. Miło się
@MilionoweMultikonto XDDDDD Chyba Ci się uroiło, że jesteś na planie Mad Maxa albo przedawkowałeś Frostpunk, nie wyspałeś się i grasz mentalnie dalej. Jeśli ktoś tu jest odklejony to tylko Ty; nawet nie chce mi się wymieniać w ilu punktach. Brzmisz jak typowy "żołnierz" ASG, napisz nam jeszcze, że jedną stopą rozpalasz ognisko bez krzemieni, a paznokcie u jednej ręki zostawiasz dłuższe, żeby polować i mamy komplet. Zrobiłeś mi dzień, przednia beka.
@loczyn no niestety nie wszyscy, np. moja Babcia, która emerytury ma ile ma, całe życie pracowała na roli, a teraz te żałosne 13 i 14 zjada inflacja, a zima będzie chłodna i głodna. Ona ma wsparcie w swoich dzieciach i wnukach, a co z osobami samotnymi w 100%? Ich czeka ubóstwo, najtańsze jedzenie, zimno w domu, brak środków na cokolwiek poza podstawowymi produktami potrzebnymi do przetrwania.

Oczywiście ta część społeczeństwa, która chciała
@MilionoweMultikonto czyli zburzmy wszystkie stare domy i zróbmy pasywne xD

Równie dobrze mogę powiedzieć że mam las i #!$%@? trzeba mieć ład to kryzys niestraszny.

Super rady- nie kupcie elektroniki za 4000 to będzie kasa na termomodernizacje po której i tak braknie na opał
no niestety nie wszyscy, np. moja Babcia, która emerytury ma ile ma, całe życie pracowała na roli, a teraz te żałosne 13 i 14 zjada inflacja, a zima będzie chłodna i głodna. Ona ma wsparcie w swoich dzieciach i wnukach, a co z osobami samotnymi w 100%? Ich czeka ubóstwo, najtańsze jedzenie, zimno w domu, brak środków na cokolwiek poza podstawowymi produktami potrzebnymi do przetrwania.

Oczywiście ta część społeczeństwa, która chciała systemowo