Wpis z mikrobloga

Czy warto użyć gumki?

@Marcinek0601: Jak nie chcesz żeby kobieta się stresowała to tak. Zresztą w gumce dłużej wytrzymasz ;)

Czy warto zaopatrzyc sie w zel imtymny?

Myślę że lepiej rozgrzać dziewczynę naturalnie, ale zdarzają się takie przypadki że lepiej mieć.
@Marcinek0601 heh, no wiesz gra wstępna jest ważna dla kobiety. Najlepiej masaż. Możesz jakis balsam do ciała kupić żeby w nią wmasować. Jak będzie chciała to minetke możesz krótka zrobić. Gumkę Durex jak najbardziej. Możecie tez wypić po drinku czy lampce wina przed. Na rozluźnienie. A co do żelu to jak planujesz dłuższą zabawę to jest o obowiazkowy. Polecam Intimeco Aqua Forte Gel żel wodny nawilżający strefy intymne 300ml
ty chyba nigdy nie spałeś młodą dziewczyną xd


@krabopajonk: ty chyba nigdy nie byłeś w pobliży nastolatki nagrzanej jak piec kaflowy. Już pomijam fakt że nastolatkom czasem wystarczy w jeansach "pogrindować" po facecie bo im dużo nie trzeba.

Możliwe że trochę mi pamięć szwankuje bo nastolatkiem byłem dawno temu ale w "moich" czasach jak już spaliście ze sobą parę razy to różowe w chwili podniecenia klapki na oczy majtki w dół
@Marcinek0601: zakladam, ze ty tez masz 21. W sumie to jako dorosly gosc, nie powiniennes pytac gimnazjalistow o rady.
Kup sobie gumki i zel. Nawet nie probuj bez gumy, bo bedziesz pozniej marudzil, ze rozowa w ciazy.
No chyba, ze jestes gotowy na ewentualnego dzieciaka( ͡ ͜ʖ ͡)