Wpis z mikrobloga

@CultedelaRaison: od 9 roku życia mieszkałem we trójkę w mieszkaniu 38 metrów. Bez problemu dało się to pogodzić bo to były czasy, że nie każdy siedział w domu 24/7 :) mieszkanie było głównie noclegiem choć komputer też czasem był okupowany.

Nie wyobrażasz sobie bo masz małą wyobraźnię i nigdy tak nie mieszkałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mieszkam sam w kawalerce od 5 lat ale i tak czasami chodzę spać na kanapę żeby zasymulować życie rodzinne


@CultedelaRaison ja za niedługo będę przeprowadzał się do kawalerki i tylko będę miał kanapę
@Gandezz: dzisiaj wszystko jest patologią i niewyobrażalne. Dla niektórych nawet dojazd do pracy 45 minut komunikacją miejską to wykluczenie i terror komunikacyjny.
Ja wszystko rozumiem ale powoli odnoszę wrażenie, że dzisiaj ludzie wybierają tak mocno wygodę taką skrajną, że brakuje im nieraz zupełnie elastyczności i na siłę chcą dopasować świat do siebie. Skrajnym tego efektem są ruchy tzw. woke i próbujące zmusić ludzi do akceptacji wszystkiego a jednocześnie same dyskryminujące innych-