Wpis z mikrobloga

Witajcie, ważę 62 kg przy wzroście 170 cm. Ogólnie to sylwetka trochę skinny fat, mam trochę mięśni bo coś tam ćwiczyłem po domowemu. Kiedyś usłyszałem od koleżanki że jestem chuderlak. Zacząłem ćwiczyć ale jak spaliłem trochę tłuszczu to strasznie się wyszczupliłem a nie o to mi chodziło. Co robić żeby rosnąć, czy zapisanie się na siłownie i nadwyżka kalorii załatwi sprawę? Ćwiczyłem też siłowo przez parę miesięcy ale szału nie było chociaż trochę mi klata urosła i pierwszy raz zobaczyłem swoje mięśnie brzucha.
#silownia #sylwetka
  • 5
@nad__czlowiek: ja mam tak samo i 24 lata prawie xD w sumie taka wage (i wzrost mialem od liceum), pozniej w pandemii zwiekszyla mi sie waga do 70 i bylem giga ulany a teraz wrocila do okolic 62.

Ale sa oznaki lekkiego ulanstwa i tez mysle nad cwiczeniami. Tak mysle na podsatwie tej wagi jako meczzyna ze jesli kobieta ma wiecej niz 60kg przy takim wzroscie to jest giga ulana.
@NewBlueSky: kurde ten sam problem widzę, optymalnie to bym chciał mieć chociaż te 75 i nie być ulańcem tylko z zarysem mięśni, ale jak dojrzewałem to jakoś nie miałem zadnych nieprzyjemności z tym związanych. Teraz chciałbym jakoś sylwetkę wypracować.