Wpis z mikrobloga

@Zabojcza_Rozowa: Nasza zakonnica w podstawówce twierdziła, ze magic: the gathering to dzieło szatana. Pamietam jak jej przytakiwałem mówiąc, ze gathering to znaczy zgromadzenie i ze faktycznie brzmi satanistycznie
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa nie mam pojęcia skąd jest to zdjęcie, ale lista zespołów, nazwisko Sawicki i zadziwiające podobieństwo do mojej playlisty z gimnazjum sugeruje mi, że to jakiś śmieszek z zapomnianego portalu Porcys
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: czemu "katobazie"? to katolicka szkoła z nazwy, czy insynuujesz, że wyznanie katolickie ma coś wspólnego z powstaniem tej listy? nie widzę tu nic co by sugerowało, że chodzi o jakąś wiarę
  • Odpowiedz
@niochland: Mnie też zawsze śmieszyło nazywanie zwykłych magistrów "profesor" xD
W szkole raz miałem nauczycielkę z doktoratem i to było w liceum, co prawda mnie nie uczyła, jednak z tego co wiem każdy do niej mówił "pani" i mieli #!$%@? w tytuł.

Jak ktoś wymagał siebie mówienia "profesor" w szkole to miałem z tego no lekką bekę, bo to słabo brzmi po prostu i wygląda jakby jakiś nauczyciel jakiegoś badziewia
  • Odpowiedz