Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@WiktorekS: Właśnie nie. Byłem na koncertach metalowych i to są w większości normalni ludzie. Oczywiście każdy słyszy metal i od razu ma w głowie: satanistów i czarne msze. Metalowcy przynajmniej nie narzucają się ze swoją muzyką w przestrzeni publicznej a taki patus idzie z włączonym głośniczkiem bluetooth czy biedatelefonem i słucha jakichś osiedlowych rapsów a razem z nim wszyscy dookoła czy tego chcą czy nie
@Gnojokok: ale ja nie mam w glowie satanistow czy czarnych mszy; tylko brudnych glabow.

Metalowcy nie narzucaja sie? Byku, widac ze jestes mlody i nie pamietasz czasow gdy metal byl na topie.

Zamknietych grupek brudasow, w ktorych wiecznie sie klocili o to kto jest prawdziwym metalem.
tylko brudnych glabow.

@WiktorekS: Ktoś się tutaj zatrzymał w czasie. Metal w 2022 to nie to samo co kilkanaście lat temu. Nawet nie wiesz ile osób słucha metalu ale w życiu byś nie zgadł patrząc na to jak są ubrani i gdzie pracują.

Byku, widac ze jestes mlody i nie pamietasz czasow gdy metal byl na topie.

Młody? Jeżeli ktoś dobiegający 40 to dla ciebie młody to spoko. Metal nie jest
@Gnojokok: niech sluchaja, niech kazdy slucha co tylko mu sie podoba.

A z twojego postu wylania sie wlasnie to o czym pisalem, jakas wyimaginowana eliatrnosc wynikajaca ze sluchania metalu:

Jak już chcesz kogoś #!$%@?ć to chociaż puść rocka albo metal


Jak sluchasz metalu to nie jestes lepszy od kogos kto slucha discopolo, tylko ze wzgledu na to ze masz inny gust do muzyki.
@WiktorekS: Jaka elitarność człowieku? To ty widać masz jakiś problem z metalem bo się od razu zesrałeś gdy tylko zobaczyłeś słowo metal. Nie rozumiesz że nie chodzi o to kto czego słucha. Jak ktoś lubi gównianą muzykę to jego sprawa. Chodzi o to czy słucha tego gówna w przestrzeni publicznej na cały regulator #!$%@?ąc przy tym ludzi czy robi to jak cywilizowany człowiek: na słuchawkach, w domu lub na koncercie
@abecadlospadlo: jako, że mieszkam w bloku, to nie mam możliwości posłuchać głośno muzyki w domu. Zainwestowałem więc w 1500 watów do auta i poruszam się filharmonią do pracy i z powrotem. Czy nie jest mi żal ludzi w innych autach? Nie, jest to poświęcenie na jakie jestem gotów.