Wpis z mikrobloga

Składał ktoś z was kiedyś reklamacje do XTB, za pokazywanie nieporawnie dwoch najlepszych zleceń i nimożności ustawienia sie w odpowiednim miejscu?

Np. sytuacja sprzed 20 minut - Na pewnej spółce XTB pokazywalo najlepsze zlecenia na 16.00 - 16.15
W wrzeczywistości było to 15.65 - 15:85 (sprawdzam w ING) - jednak wiedząc to z innego maklera i tak nie mogłem sie ustawić niżej niż 16, bo nie da sie ustawić zlecenia oczekującego nizej niz najlepsze zlecenie na kupnie(w tym przypdku 16).

Zanim sie zaktualizowalo, to spadło jeszcze niżej, a była szansa z tego tylko z minimalną sttratą. Takie sytuacje są częste

#gielda #xtb
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@essos: mam za sobą kilka reklamacji. Na jedną odpisali ze to co się wyświetla to uja warte. Zlecenie będzie rozliczone... no jakoś po tyle. Tak samo jak zlecałem kupno lub sprzedaż np PKC i były rozbieżności po ile rozliczyło a ile wyświetlił się komunikat w prawym górnym rogu webowej wersji maklera. Oczywiscie poprawny byl komunikat widoczny w miejscu dzwoneczka a w historii wartość z d--y.
  • Odpowiedz
Mieć ING oraz XTB i dalej grać na XTB to ja nie wiem. To trzeba lubić użerać się z tymi, ekhem, z XTB.


@Filipterka25: Na ING płaci sie za prowizje, a ja gram w day trading, wiec mi sie nie opłaca
  • Odpowiedz
@maniek74: Ja nie mówie o akcjach XTB, tylko o XTB jako maklerze. Ale i tak 15 groszy tak samo ma znaczenie, przecież nikt nie kupuje akcji za 15zł, zebys takie glupoty gadal, to raz, a dwa jesli były rozbiueżności 15 groszy, i np. pokazywało 15.15 -15.30, a w rzeczywistości było 15.00-15.15, to ktoś nie mógł ustawić zlecenia oczekującgo na 15:10 czyli pierwsze oczekujące, przy ktorym np. nie mialby straty, a
  • Odpowiedz
@essos: ale ja tez nie mowie o akcjach XTB tylko o XTB jako maklerze, takie różnice sa od zawsze, czyli stock X zamyka sie w ING po 100 a w XTB po 99 i na drugi dzien masz tam różnice o 1 zl
  • Odpowiedz