Wpis z mikrobloga

Kacapy płaczą że oprócz ataków na Chersoń ruszył front charkowski ( ͡º ͜ʖ͡º) #rosja #wojna #ukraina #ukrainanafroncie

Raporty milicji Noworosji Z.O.V. (DNR, LNR, Ukraina)

Wielokrotnie pisałem o tym, że AFU ciągnie sprzęt w kierunku Charkowa. Napisałem też, że atak w rejonie Chersonia może być dywersją, a główne uderzenie może być na froncie charkowskim. Dziś rano ukronazi rozpoczęli ofensywę pod Bałaklejami. Mosty prowadzące do miasta są obecnie bombardowane. Miasto jest ostrzeliwane artylerią dużego kalibru i MLRS. Wróg okopał się na obrzeżach miasta. Trwa walka kontrbateryjna, a lotnictwo działa na nacierające siły AFU. Zaostrzyła się również sytuacja w kierunku Izyum. Toczą się zacięte walki. Nieprzyjaciel uaktywnił się wzdłuż całego frontu charkowskiego.


Notatki weterana
zafrasowany - Kacapy płaczą że oprócz ataków na Chersoń ruszył front charkowski ( ͡º ...

źródło: comment_1662468217Hns3WKEypA5r4OAZOOfkbL.jpg

Pobierz
  • 17
@Przechera: ja to bym chciał doczekać za kilka-kilkanaście dni info, że masa ciężkiego sprzętu ściągniętego przez orków pod Chersoń została unieruchomiona przez brak paliwa/porzucona z powodu dezercji/strachu, a Ukraińcy sobie grzecznie go pozbierają, wyremontują to co warto remontować i następnie będą używać, żeby orkom większy wpie...ol sprawić na innych odcinkach frontu
Nie, Prawy-lewy rzeki ocenia się patrząc w kierunku w którym płynie.


@Przechera: Tak. Zatem czemu piszesz odwrotnie? ( ͡º ͜ʖ͡º) Patrząc od północy na południe, po prawej mam Mikołajów na zachodzie, a z lewej Melitopol na wschodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)